This list includes only wrestlers who participated in the 2023-2024 PIAA post-season.

 Download printable list of all returning wrestlers for AA and AAA

Classification District Grade
Weight In 2023-2024
Sort By

Wrestlers matching selected criteria: 4,364

Scroll the below table left/right to see the full data.
Class Dist Gr Wt Wrestler School Sect Dist Reg State Record
AA 9 Jr 127 Aaron, Grayson Central Clarion -- 6     22-16
AA 9 So 121 Aaron, Wyatt Central Clarion -- DNP     13-23
AAA 3 Jr 127 Abbott, Ashton New Oxford 5 --     22-11
AAA 1 So 139 Abdelghani, Mahmoud Bensalem DNP --     6-13
AAA 7 Sr 133 Abdelsalam, Youssef Fox Chapel 5 -- DNP   21-16
AAA 1 Jr 139 Abdumuminov, Parvis Lower Moreland DNP --     9-17
AA 3 Jr 145 Abell, Jedidiah Hanover 7       12-14
AA 6 So 133 Abernethy, Mason Moshannon Valley -- DNP     18-15
Girls 3 Sr 142 Abney, Jahzari Dover 1 -- 6   6-3
Girls 3 So 124 Abreu, Livanni Reading DNP --     3-11
AA 1 Jr 127 Abshire, Cameron Bristol -- DNP     8-11
AA 2 So 285 Acker, Justus Montrose -- DNP     2-8
AA 11 So 139 Acker, Owen Jim Thorpe -- DNP     7-23
Girls 7 So 100 Ackerman, Evis Upper St. Clair -- DNP     15-12
AA 3 Sr 189 Ackley, Brenden Kutztown 6 8     17-20
AAA 1 Sr 172 Acosta, John Council Rock North 5 --     7-14
AA 3 Jr 127 Adam, Raja East Pennsboro DNP       7-10
AA 3 Jr 114 Adams, Brock Eastern York DNP       12-9
AA 3 Sr 285 Adams, Hayden Northern Lebanon 5 7 7   37-19
AA 11 Jr 107 Adams, Isaiah Pen Argyl -- 5     26-11
AA 10 So 145 Adams, Jebediah Franklin 8       14-16
AA 3 Jr 127 Adams, Karter Northern Lebanon 1 4 8   35-14
AA 4 Sr 139 Adams, Liam Muncy DNP       4-10
Girls 3 Jr 124 Adams, Sophia Carlisle 5 -- 4 DNP 24-18
AAA 3 Jr 215 Adams, Waylan Solanco DNP --     5-15
AAA 3 So 107 Adewumi, Berry Harrisburg DNP --     7-16
AAA 11 Jr 172 Adjin-Tettey, Jonathan East Stroudsburg South -- DNP     4-10
AAA 2 Sr 152 Aftewicz, Jake Pittston Area -- DNP     16-16
Girls 1 Jr 112 Agatone, Victoria Coatesville -- DNP     9-9
AAA 1 Jr 172 Agbemehia, Daniel Academy Park DNP --     1-17
AA 4 Sr 121 Aguirre, Ryan Montoursville 3 DNP     8-22
AAA 1 Jr 285 Ahmad, Faizan West Chester Henderson 4 -- DNP   30-17
AAA 1 Jr 215 Ahmad, Saadan West Chester Henderson DNP --     4-11
AAA 1 Sr 133 Aikens, Zhakir Penncrest DNP --     8-17
AAA 7 Sr 189 Ainsco-Brevard, Quentin Woodland Hills DNP --     4-20
Girls 1 Jr 130 Akacha, Ava Upper Merion -- 5 6   5-5
AAA 3 Sr 172 Akala, Abdoul Conestoga Valley 2 -- 4 DNP 37-10
AAA 1 So 114 Akimov, Fedor Conestoga DNP --     18-15
Girls 7 So 112 Aksoy, Defne Upper St. Clair -- DNP     4-15
AAA 1 Sr 215 Alameda-Guzman, Andy Hatboro-Horsham 2 -- DNP   9-6
AAA 1 Jr 160 Alameda-Guzman, Joel Hatboro-Horsham DNP --     10-17
AAA 1 Sr 172 Alarcon, Xavier Oxford Area 6 --     24-16
AAA 11 So 107 Albanese, Emilio Emmaus -- 2 3 4 39-6
AA 11 Jr 145 Albanese, Luca Pen Argyl -- 5     28-12
AA 10 Sr 215 Albers, Kael Corry Area 2 3 DNP   41-8
AA 10 So 152 Albers, Lamech Corry Area 5 DNP     25-18
AAA 6 So 139 Albert, Brian Mifflin County -- 5     6-17
AA 11 Sr 145 Albert, Jackson Saucon Valley -- 1 3 7 41-9
AAA 7 Sr 285 Albert, Michael Upper St. Clair 2 -- 5   35-6
AA 12 So 114 Albert, Salvatore Devon Prep -- DNP     12-15

Pages:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  >> 

Please send any corrections to email@pa-wrestling.com.