This list includes only wrestlers who participated in the 2022-2023 post-season.

 Download printable list of all returning wrestlers for AA and AAA

Classification District Grade
Weight In 2022-2023
Sort By

Wrestlers matching selected criteria: 3,286

Scroll the below table left/right to see the full data.
Class Dist Gr Wt Wrestler School Sect Dist Reg State Record
AA 9 So 121 Aaron, Grayson Clarion -- DNP     13-12
AAA 1 Sr 127 Aaron, Oliver Pennsbury DNP --     12-13
AAA 11 Sr 133 Abboud, Kam Bethlehem Liberty -- 3 6   31-10
AAA 7 Jr 127 Abdelsalam, Youssef Fox Chapel DNP --     16-17
AAA 12 Sr 172 Abdul-Rahman, Muhyyeeuddin Martin Luther King -- 2 DNP   21-12
AAA 1 So 127 Abdumuminov, Parvis Lower Moreland DNP --     2-11
AAA 1 Sr 285 Abouraya, Adham Downingtown East 4 -- DNP   21-8
AA 7 Sr 139 Abzarov, Ilim Montour 2 8 DNP   14-13
AA 2 Sr 172 Acker, John Montrose -- 4 DNP   17-22
AA 3 Jr 189 Ackley, Brenden Kutztown DNP       11-13
AAA 3 Sr 145 Acosta, Miles Conestoga Valley 5 --     21-16
AA 3 So 107 Adams, Brock Eastern York DNP       10-10
AA 7 So 127 Adams, Drew Jefferson Morgan DNP       6-18
AA 3 Jr 285 Adams, Hayden Northern Lebanon 6 6 DNP   29-21
AAA 3 Sr 107 Adams, Justin York Suburban 2 -- 6   34-6
AAA 3 Jr 160 Adams, Mitchell Carlisle 2 -- DNP   29-5
AAA 3 Sr 127 Adams, Tyler York Suburban 1 -- 1 DNP 35-4
AAA 2 Jr 152 Aftewicz, Jake Pittston Area -- 2 DNP   19-15
AAA 1 So 114 Agatone, Victoria Coatesville DNP --     7-9
AAA 3 Jr 172 Akala, Abdoul Conestoga Valley 3 -- DNP   36-12
AA 5 Jr 114 Akanaan, Ali Somerset -- 3 DNP   18-16
AA 11 Sr 152 Akbarov, Sayyidakbar Blue Mountain -- DNP     20-13
AAA 3 Sr 114 Al Rahal, Sami Hershey DNP --     17-12
AAA 1 Jr 215 Alameda-Guzman, Andy Hatboro-Horsham 2 -- DNP   20-15
AAA 1 Jr 152 Alarcon, Xavier Oxford Area DNP --     15-16
AA 11 So 133 Albanese, Luca Pen Argyl -- DNP     15-17
AA 10 Jr 215 Albers, Kael Corry Area 4 3 DNP   31-16
AA 11 Jr 139 Albert, Jackson Saucon Valley -- 2 3 DNP 41-14
AAA 7 So 127 Albert, Tristan North Hills DNP --     8-13
AAA 2 Sr 189 Albertson, Christopher Hazleton Area -- DNP     2-16
AAA 3 Jr 285 Albright, Jayson Palmyra DNP --     17-9
AA 6 Jr 139 Albright, Nicholas Moshannon Valley -- DNP     11-10
AAA 3 Sr 145 Alcantara, Eddie Shippensburg 3 -- DNP   20-15
AAA 3 Jr 133 Alcantara, Isaiah Shippensburg DNP --     5-9
AA 3 So 133 Alex, Aiden Kennard-Dale DNP       11-10
AAA 1 Jr 107 Alex, Jibin Lower Moreland DNP --     0-2
AAA 7 Sr 139 Alexander, Joshua Fox Chapel DNP --     22-11
AA 4 So 107 Alexander, Mason Northeast Bradford DNP       25-11
AAA 11 So 127 Alicea, Micah East Stroudsburg North -- DNP     4-16
AAA 12 Sr 189 Allegra, Anthony Archbishop Ryan -- DNP     1-9
AA 7 Jr 114 Allen, Derek Ellwood City 4 DNP     20-12
AAA 12 So 133 Allen, Robert Father Judge -- 6     3-6
AA 2 Jr 139 Allen, Treston Greater Nanticoke -- DNP     11-14
AA 10 Jr 133 Allen, William Corry Area 3 5 DNP   38-13
AA 6 Sr 145 Alley, Elias Bellwood Antis -- DNP     11-11
AA 6 Jr 152 Alley, Kolben Bellwood Antis -- DNP     4-13
AAA 3 Sr 285 Alleyne, Pearce York Tech DNP --     7-9
AAA 1 Jr 114 Allgeier, Ryan Hatboro-Horsham 2 -- DNP   28-14
AAA 7 Jr 127 Allison, Thomas Trinity 2 -- 7   22-8
AA 2 So 121 Almedina, Matthew Mid Valley -- 1 4 DNP 33-11

Pages:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  >> 

Please send any corrections to email@pa-wrestling.com.