AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AAA 182 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Jr Alava, Trystan Thomas Jefferson 27-15 7 SW Section 6th
Jr Alicea, Cristian George Washington 20-10 12 NE Section 5th
Jr Allen, Bryan Obama Academy 13-3 8 NW  
Jr Allmond, Colin Altoona 17-10 6 NW District DNP
Sr Artis, Cash West Chester Henderson 27-10 1 SE Section DNP
Sr Baker, Nick Penn Manor 33-1 3 SC 1st State DNP
Jr Beqiraj, Aldo Central High 26-7 12 NE District 6th
Sr Best, Jerome Roman Catholic 9-3 12 NE District DNP
Fr Boerio, Corey Greater Latrobe 29-12 7 SW  
So Buzzell, Griffin Meadville 23-6 10 NW 2nd Region DNP
Jr Campusano, Bolivar McKeesport 22-10 7 SW Region DNP
So Chismar, Caleb Greensburg Salem 18-11 7 SW Region DNP
Jr Clearie, Drew Nazareth 34-7 11 NE 2nd State 6th
Fr Cordaro, Sean Scranton 18-16 2 NE  
Sr Curcio, Jared Kiski Area 27-7 7 SW  
Sr Czaus, Brian Muhlenberg 30-7 3 SC Region DNP
Jr Dailey, Tim Honesdale 28-6 2 NE District 6th
Sr Daugharthy, Brandon Warren 7-14 10 NW  
Sr Davidson, Logan Lampeter-Strasburg 26-12 3 SC Region DNP
Sr Dempsey, Tommy Owen J. Roberts 25-12 1 SE Region DNP
Jr Dillman, Conrad Conestoga Valley 23-14 3 SC Section 5th
Jr Federico, Gabe Strath Haven 31-9 1 SE 5th Section 6th
Sr Feeney, Blake Dallastown 34-8 3 SC 6th Section DNP
Jr Forbes, Dylan New Oxford 28-7 3 SC 4th Region DNP
So Ford, Dan LaSalle 23-15 12 NE Section 6th
Jr Gaffin, Zachary Cheltenham 26-7 1 SE  
Sr Gallagher, Riley Northampton 12-8 11 NE 6th Region DNP
Sr Gilch, Giani Council Rock South 33-8 1 SE 3rd State DNP
Jr Gourley, Max Gettysburg 34-8 3 SC 3rd Region DNP
Sr Grier, C.J. Hatboro-Horsham 16-6 1 SE Section 5th
Jr Griffiths, Seth Central York 23-16 3 SC  
Jr Halbedl, Brandon Montour 21-13 7 SW Region DNP
Sr Hale, Maximus Downingtown West 30-8 1 SE 1st State 5th
Sr Hamilton, Matt Conestoga 29-4 1 SE 4th Region DNP
Jr Hart, Justin Hampton 34-2 7 SW 3rd State DNP
Jr Hartman-Velez, Emilio Bensalem 26-14 1 SE Section DNP
Jr Hassinger, Brycen Mifflin County 26-8 6 NW Region DNP
Sr Hennessy, Kevin Bethlehem Liberty 32-8 11 NE 5th Region 5th
Jr Ikeda, Elijah Cedar Cliff 18-8 3 SC Region DNP
Jr Johnson, Darnell Waynesburg Central 22-16 7 SW Region DNP
Sr Johnson, Patrick Seneca Valley 15-15 7 SW Region DNP
Sr Kirchgasser, Matt Penncrest 24-11 1 SE Section DNP
So Kuzy, Ethan St. Joseph's Prep 23-8 12 NE District DNP
Sr Marcenelle, Nick North Allegheny 34-9 7 SW 4th  
Sr Marnell, Jake Hazleton Area 39-3 2 NE 4th Region DNP
Jr McMillon, Donovan Peters Township 35-2 7 SW 2nd Region DNP
Jr Milano, Joey Spring-Ford 40-0 1 SE 2nd State 4th
Jr Miller, Joshua Punxsutawney 11-13 9 NW Region DNP
Fr Miller, Steven Selinsgrove 22-9 4 NW  
Sr Nankay, Utensee Academy Park 23-2 1 SE 6th  
Sr Nijenhuis, Gerrit Canon McMillan 39-0 7 SW 1st State 1st
Sr O'Connor, Luke Fox Chapel 23-11 7 SW Section DNP
Sr O'Mara, Riley Bethel Park 24-8 7 SW Region DNP
So Page, Josh Norwin 17-14 7 SW Region DNP
Sr Pascucci, Jason Neshaminy 32-9 1 SE Region DNP
Fr Peterson, Troy Erie McDowell 8-18 10 NW  
Sr Pietrick, Jeff Carrick 12-9 8 NW Region DNP
Jr Reinert, Isaiah Easton 25-8 11 NE 1st State DNP
Jr Risley, Paul Central Mountain 5-13 6 NW  
Sr Rodgers, Dakoda Connellsville 25-7 7 SW Region DNP
Jr Romanoski, Alex Crestwood 13-20 2 NE  
Jr Rossman, Ethan Bellefonte 30-2 6 NW 1st State DNP
Sr Ryan, AJ Indiana 27-5 7 SW Region DNP
Jr Shields, Noah New Castle 5-6 7 SW Section 6th
Jr Sinclair, Jimmy Boyertown 19-17 1 SE Section DNP
Sr Small, Will Donegal 35-4 3 SC 5th Region DNP
Jr Smith, Timothy Central Dauphin 29-6 3 SC 2nd Region DNP
Sr Snyder, Benjamin Lower Dauphin 27-8 3 SC Region DNP
Sr Stank, Michael Red Land 14-7 3 SC  
Sr Stankiewicz, Aaron Interboro 19-14 1 SE Section DNP
Jr Starr, Garrett DuBois 17-6 9 NW 3rd Region DNP
So Stepanik, Coby Hempfield Area 7-9 7 SW  
Sr Sunafrank, Derek Bradford 24-6 9 NW 4th Region DNP
Sr Taccetta, Matthew Conrad Weiser 22-17 3 SC Section 6th
Sr Vaughan, Bruce Wilson (West Lawn) 15-1 3 SC Region DNP
Sr Warrington, Vincent Sun Valley 20-11 1 SE Section DNP
Sr Wells, Edward Northern York 16-7 3 SC  
Sr Wright, Caden Emmaus 29-5 11 NE 3rd State DNP
Sr Zattoni, Brett Clearfield 20-17 9 NW Region DNP
Sr Zaynullaev, Murat Chartiers Valley 24-9 7 SW Region DNP

Records are prior to the regional tournaments.