AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AAA 160 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Jr Arnold, Joey Warren 27-5 10 NW Region DNP
Jr Augustine, Luca Waynesburg Central 37-7 7 SW 1st State DNP
Jr Bastian, Coy Selinsgrove 32-2 4 NW 2nd State DNP
So Baum, Turk Cocalico 20-14 3 SC  
Jr Bauman, Koh West Chester Henderson 25-13 1 SE Region DNP
Fr Beck, Gavyn Franklin Regional 22-14 7 SW  
So Blossey, Kelyn Erie Cathedral Prep 26-11 10 NW Region DNP
Sr Blumer, Jack Kiski Area 33-1 7 SW 2nd State 3rd
Sr Branstetter, Ian North Allegheny 24-14 7 SW Region DNP
So Cain, Drew Trinity 20-11 7 SW Region DNP
So Colajezzi, Matt Council Rock South 31-7 1 SE 5th State DNP
Jr Crisp, Nick St. Mary's 9-2 9 NW Region DNP
Jr Cunningham, Bradey Lampeter-Strasburg 24-10 3 SC Section 5th
Jr Cushman, Xavier Spring-Ford 28-16 1 SE Section 5th
Sr DeLeonardis, Guy Knoch 20-1 7 SW 4th Region DNP
Jr DeLuca, Aidan Montour 25-13 7 SW Region DNP
So Diarra, Souleymane Overbrook 19-16 12 NE Section 6th
Sr Eckhart, Adam Greater Nanticoke 19-6 2 NE District 5th
Sr Edwards, Ian Hempfield 29-8 3 SC Region DNP
Jr Elsen, Sam Unionville 23-6 1 SE Region DNP
Fr Euker, Grant Perkiomen Valley 20-9 1 SE  
Sr Ewing, Ian Greensburg Salem 25-9 7 SW Region DNP
Jr Falls, Kaden Central Mountain 20-11 6 NW  
Sr Finnegan, Seth Carrick 26-8 8 NW Region DNP
Sr Finnerty, Brendan Thomas Jefferson 38-4 7 SW 3rd Region DNP
Sr Gill, Frank Norwin 23-11 7 SW Region DNP
Sr Gulvas, Gauge DuBois 23-12 9 NW 4th Region DNP
Jr Hartman, Dylan Wallenpaupack 25-12 2 NE District DNP
Sr Heagy, Winstin Meadville 6-11 10 NW  
Sr Herceg, Connor Nazareth 37-4 11 NE 1st State 8th
Sr Hinklie, Casper Connellsville 24-10 7 SW Section 6th
So Hoffman, Logan Belle Vernon 28-10 7 SW Region DNP
Sr Holloway, Clayton McKeesport 16-17 7 SW Section DNP
Sr Hydrisko, Bobby Radnor 20-6 1 SE Region DNP
Jr Jiminez, Jamir Bethlehem Catholic 20-10 11 NE 3rd  
Sr Jones, Jake West Allegheny 17-15 7 SW Region DNP
Sr Karimov, Shabur Chartiers Valley 13-17 7 SW  
Sr Kelly, Carson Red Land 21-12 3 SC  
Sr Kidwell, Matthew Father Judge 40-5 12 NE 4th Region 5th
Sr Lewis, James Perry Traditional Academy 8-9 8 NW District 3rd
Sr Lledo, James Lower Merion 34-1 1 SE 2nd State DNP
Fr Lukez, Jacob Pine-Richland 22-10 7 SW  
Sr Magill, Machias Delaware Valley 38-7 2 NE 5th Region DNP
Sr Marley, Kole Penn Manor 25-4 3 SC 6th Region DNP
Sr McElhinny, Sean Mars 22-16 7 SW Region DNP
So Miller, John Exeter 34-6 3 SC Section DNP
So Molinaro, Bryce Hazleton Area 40-6 2 NE 2nd Region DNP
Sr Moser, Roman Methacton 23-6 1 SE 4th Region DNP
Sr Nichter, Luke Chambersburg 37-4 3 SC 2nd State 4th
Jr Pae, Ethan Central Dauphin 12-13 3 SC Region DNP
Sr Pauley, Matthew Conrad Weiser 29-10 3 SC Region DNP
Jr Peichel, Koll Strath Haven 18-10 1 SE Section DNP
Sr Perez, Alan Garden Spot 21-11 3 SC Section 6th
Jr Perry, Desmon Garnet Valley 25-15 1 SE Region DNP
Jr Pisarchuk, Talon Bensalem 29-4 1 SE 6th  
So Pokalsky, Andrew Neshaminy 22-12 1 SE  
Sr Quinn, Connor Owen J. Roberts 26-3 1 SE 1st State DNP
Jr Ragsdale, Ahmir Belmont Charter 26-12 12 NE Region DNP
So Reid, Christian Bethlehem Liberty 27-14 11 NE District DNP
Jr Reto, Jared Bangor 24-9 11 NE 6th District DNP
So Rhyne, Justin St. Joseph's Prep 14-13 12 NE Section DNP
Jr Richner, Ethan Bellefonte 29-2 6 NW 1st State 6th
Jr Ridgley, Nathan Gettysburg 37-9 3 SC 5th Section DNP
So Robinson, Sebastian Williamsport 15-18 4 NW  
Sr Roland, Traisach Northampton 30-11 11 NE District DNP
Sr Romjue, Colby Susquehannock 24-1 3 SC 3rd State DNP
Sr Rosso, Gavin West Mifflin 28-11 7 SW Region DNP
Sr Sheehy, Dillon Council Rock North 33-4 1 SE 3rd State DNP
So Shoemaker, Trey Mifflin County 23-12 6 NW Region DNP
Sr Stehman, Isaiah Cheltenham 31-2 1 SE Region DNP
Sr Stevens, Cameron South Western 21-8 3 SC  
Sr Sweitzer, Hunter Dallastown 24-16 3 SC Region DNP
Sr Uggla, Spencer Downingtown East 26-5 1 SE Region 6th
Sr Ulrey, Clayton Lower Dauphin 30-2 3 SC 1st State 2nd
Sr Verkleeren, Trevor Hempfield Area 24-9 7 SW Region DNP
Sr Vespe, Brad LaSalle 26-10 12 NE Region DNP
Jr Walls, Campbell Hollidaysburg 21-7 6 NW 3rd Region DNP
Sr Wecht, Alex Fox Chapel 26-6 7 SW Region DNP
Sr Wry, Daniel Cranberry 10-12 9 NW Region DNP
Jr Zimmerman, Colton Carlisle 24-4 3 SC 4th State 5th

Records are prior to the regional tournaments.