AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AAA 152 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Jr Alejandro, Nicholas East Stroudsburg South 25-7 11 NE  
Sr Baney, Ethan South Western 26-4 3 SC 3rd State DNP
Jr Barley, Colt Penn Manor 33-3 3 SC 4th Region 6th
Jr Bechtel, Cole Owen J. Roberts 17-7 1 SE  
Jr Beidelman, Alex Wilson (West Lawn) 16-14 3 SC Region DNP
Jr Bolinger, Simon Strath Haven 20-12 1 SE Region DNP
Sr Bush, Tymeir Chichester 19-10 1 SE Region DNP
Sr Chernyshev, Marcus Central Bucks East 28-11 1 SE Section DNP
Jr Cooper, Noah Armstrong 17-9 7 SW Region DNP
So D'Agostino, Domenic Interboro 18-2 1 SE 5th Region DNP
Sr Devito, Michael Penn Hills 11-9 7 SW  
Sr Dionne, Joel Hempfield 29-16 3 SC Region DNP
Sr Dorsey, Jase Thomas Jefferson 21-15 7 SW  
Sr Druck, Sam Dallastown 30-12 3 SC Region DNP
Sr Duncan, Jacob Ringgold 31-5 7 SW  
Sr Everdale, Charles Hazleton Area 40-4 2 NE 3rd Region DNP
Sr Feite, Pierce Northern York 23-9 3 SC  
Sr Finestone, Luke South Fayette 23-12 7 SW Region DNP
So Galentine, Damien Central Mountain 17-14 6 NW  
Jr Green, Steven Butler 28-11 7 SW Region DNP
Jr Holloway, Brock Red Lion 16-10 3 SC Section 5th
Fr Horvath, Bo Downingtown East 28-7 1 SE  
Jr Iovino, Luke Mount Lebanon 17-11 7 SW  
Sr Jefferies, Eric Perkiomen Valley 22-16 1 SE  
Jr Joyce, Gavin New Castle 6-20 7 SW Region DNP
Sr Judd, Colby Northampton 22-9 11 NE 5th  
Jr Kidd, Cooper Delaware Valley 28-13 2 NE District 6th
So Kranitz, Chase Norwin 30-6 7 SW 3rd  
Fr Kron, Caiden Carrick 7-15 8 NW  
Sr Lackman, Matt Bethlehem Catholic 21-5 11 NE 1st Region 6th
Sr Lesser, Roberto Harriton 27-2 1 SE 6th State DNP
Jr Lozano, Stephen Haverford High 30-5 1 SE Section DNP
Fr Mackay, Grant North Allegheny 35-8 7 SW 4th  
Sr Mahon, Owen Williamsport 22-14 4 NW Region DNP
Sr Martsinovsky, Joel Council Rock South 24-10 1 SE 4th  
Sr McClorin, Marques Erie Cathedral Prep 34-4 10 NW 2nd Region 4th
Jr McGill, Jack Spring-Ford 38-6 1 SE 2nd State DNP
So McGonigal, Mark Clearfield 28-6 9 NW 3rd State DNP
So McIntyre, Wayne East Stroudsburg North 24-7 11 NE 6th District DNP
Jr Mead, Thaddeus Dallas 31-8 2 NE District 5th
Jr Minners, A.J. Archbishop Wood 8-8 12 NE  
Sr Morris, Josh Taylor Allderdice 21-14 8 NW Region DNP
Jr Muessig, Sean Governor Mifflin 18-18 3 SC Section DNP
So Nettleton, Nick Exeter 34-6 3 SC Region DNP
Jr Nichter, Tate Chambersburg 34-3 3 SC 5th State 6th
Sr Noorchashm, Joseph St. Joseph's Prep 26-10 12 NE Region DNP
Sr Onorato, Jacob Erie McDowell 7-11 10 NW  
Sr O'Toole, Liam Archbishop Ryan 32-2 12 NE 4th Region 5th
Jr Pebly, Paul James Kennett 16-6 1 SE  
Sr Pennington, Naseen South Philadelphia 19-3 12 NE Region DNP
Jr Phillips, Cooper Greensburg Salem 14-17 7 SW Region DNP
Jr Piotrowski, Nolan McKeesport 10-10 7 SW  
So Pletcher, Jack Greater Latrobe 28-11 7 SW Region DNP
Sr Prograis, Jeremie Cedar Cliff 9-11 3 SC  
Fr Rathman, Jonathan Cocalico 18-13 3 SC  
Sr Robinson, Cameron Council Rock North 36-2 1 SE 1st State 2nd
Jr Rodgers, Robert Red Land 14-12 3 SC Section 5th
Sr Rohaley, Tanner Canon McMillan 32-8 7 SW State DNP
Sr Sainato, Luke Gettysburg 31-11 3 SC 1st State DNP
Sr Scott, Ed DuBois 33-0 9 NW 1st State 1st
So Sempko, Coltyn Shikellamy 12-14 4 NW Region DNP
Sr Shreiner, Haydn Warwick 34-5 3 SC 6th Region DNP
So Shultz, George Connellsville 23-10 7 SW  
So Sleeth, Aaron Hollidaysburg 20-10 6 NW Region DNP
Jr Spencer, Cole Pine-Richland 34-0 7 SW 1st Region DNP
Jr Starr, Sammy Kiski Area 26-4 7 SW 2nd Region DNP
Sr Stefanik, Nate Nazareth 32-4 11 NE 2nd State 8th
Jr Stephenson, Nate Waynesburg Central 25-14 7 SW  
Jr Swick, Kyle Warren 11-14 10 NW Region DNP
Sr Tamburrino, A.J. Hatboro-Horsham 31-2 1 SE 3rd State 3rd
Sr Toll, Ezra Conestoga 27-8 1 SE Section 6th
Sr Vlasnik, Drew Seneca Valley 31-8 7 SW Region DNP
So Wagner, Anson Mifflin County 23-10 6 NW 4th Region DNP
Sr Weathersby, Tye Central Dauphin 40-5 3 SC 2nd State DNP
Sr Wittman, Johnny St. Mary's 18-10 9 NW Region DNP
So Yanko, Chris West Chester Rustin 16-9 1 SE  
Sr Yetsick, Daniel Ambridge 30-4 7 SW State DNP
Jr Zerbee, Adam Altoona 13-16 6 NW District DNP

Records are prior to the regional tournaments.