AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AAA 138 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Sr Al-Luhaibi, Ahmed Erie 4-9 10 NW District DNP
Jr Altieri, John Norwin 33-4 7 SW 3rd Region DNP
So Bower, Riley Williamsport 30-4 4 NW 1st Region 4th
So Brown, Jaden Pittsburgh Central Catholic 10-14 7 SW  
Jr Buckiso, Kale Thomas Jefferson 30-7 7 SW Region DNP
Jr Buckman, Bryce Central Dauphin 33-6 3 SC 3rd Region DNP
Sr Butterfield, Hayden Erie McDowell 24-14 10 NW State DNP
Sr Casella, Joe Delaware Valley 26-13 2 NE 6th Region DNP
Fr Cedar, Ben Upper St. Clair 21-15 7 SW  
So Cherry, Jacob Gettysburg 23-12 3 SC  
Jr Copeland, Jayshawn Belmont Charter 23-8 12 NE District 6th
Sr Cowan, Marty Ridley 20-16 1 SE Region DNP
Jr Cunningham, Devontey Carrick 22-5 8 NW  
Jr DeFalco, Domenic Quakertown 33-9 1 SE 3rd State DNP
So Delaney, Palmer West Chester Henderson 29-9 1 SE Section 6th
So DeLuca, Aaron Montour 25-12 7 SW Section 6th
Jr Diaby, Aboubakare Central High 26-6 12 NE Region DNP
Sr Elhajj, T.T. Lower Dauphin 26-3 3 SC 4th State 8th
So Everly, Kyler Mifflin County 28-10 6 NW 4th Region DNP
Sr Farber, Dashawn Nazareth 29-8 11 NE 1st State 2nd
Jr Finley, Micah Trinity 23-14 7 SW Region DNP
So Freeland, Luke Clearfield 23-12 9 NW District 6th
Fr Frontino, Dominic Shippensburg 28-8 3 SC 1st  
Jr Fulton, Ronnie Solanco 29-7 3 SC Region DNP
Jr Garcia, Reynaldo Mariana Bracetti Academy 18-8 12 NE Region DNP
Jr Gleason, Evan Bethlehem Catholic 32-10 11 NE 2nd  
Sr Gonzalez, Bryce Pottsville 35-10 11 NE 4th Region 6th
Sr Grassi, Kameron Knoch 22-6 7 SW  
Sr Groff, Joshua Garden Spot 24-7 3 SC State DNP
So Haldeman, Toby Cocalico 10-19 3 SC Section DNP
Jr Harbert, Camden West Allegheny 8-16 7 SW Section DNP
Sr Henkel, Chris Radnor 18-13 1 SE Section 6th
Jr Henson, Wyatt Waynesburg Central 42-4 7 SW 1st  
Sr Hillegas, Sam North Hills 32-1 7 SW 2nd State 3rd
Jr Ho, Chandler DuBois 26-10 9 NW 2nd State DNP
Sr Hodges, Christian Lower Merion 34-2 1 SE 2nd Region DNP
Sr Kail, Will Peters Township 24-12 7 SW Region DNP
So Kearney, Daniel Sun Valley 25-8 1 SE  
Sr Lambert, Travis Oley Valley 26-7 3 SC Section 5th
Sr Leidy, Clayton State College 26-9 6 NW 3rd District DNP
Sr Leister, Connor Owen J. Roberts 27-12 1 SE 6th  
Jr Leonard, Casey LaSalle 19-14 12 NE  
Sr Lewis, Mason Dover 28-3 3 SC 5th Region DNP
Sr Loera, Parker Bethel Park 31-8 7 SW Section 6th
So Lynott, Hutch Abington Heights 29-15 2 NE District DNP
Sr Malcolm, Kasir Greater Johnstown 26-6 6 NW  
Fr Mann, Hayden Harry S. Truman 30-11 1 SE  
Jr McDevitt, Aiden Interboro 24-13 1 SE Section 5th
Sr McNair, Kibwe Methacton 25-1 1 SE 1st State DNP
Jr Meredith, Landon Oxford Area 31-5 1 SE Region DNP
Jr Miller, Kyle Cumberland Valley 20-10 3 SC  
Sr Miller, Zach Central Mountain 14-13 6 NW  
So Morrow, William North Penn 24-5 1 SE 5th Section 5th
Sr Musti, Joseph Central York 18-9 3 SC  
Jr Needles, Zach Spring-Ford 33-4 1 SE Region DNP
Fr Paradis, Garrett Selinsgrove 16-15 4 NW  
Jr Paszek, Lucas Penn Trafford 21-11 7 SW Section 6th
Fr Rehfuss, Nicolas Archbishop Ryan 19-17 12 NE  
So Rice, Noah York Suburban 29-4 3 SC Section 5th
Sr Rohrer, Owen Penn Manor 28-12 3 SC 6th Region DNP
Sr Rozanski, Zach Upper Perkiomen 31-8 1 SE 4th Region DNP
Jr Rubrecht, Colt Greensburg Salem 24-11 7 SW Section DNP
Jr Salopek, Anthony West Mifflin 25-11 7 SW Region DNP
Sr Scalzo, Brett Easton 12-10 11 NE 5th District DNP
Sr Schaeffer, Khalil Obama Academy 10-12 8 NW Region DNP
Jr Scheck, Edward Muhlenberg 26-11 3 SC Section DNP
So Scheller, Christian Mars 23-10 7 SW Region DNP
Jr Shearer, Chanz Seneca Valley 32-7 7 SW 4th  
So Soule, Tyler Canon McMillan 18-20 7 SW  
Jr Stedeford, Maximus North Allegheny 34-7 7 SW Region DNP
Fr Stone, Nathan Franklin Regional 29-10 7 SW  
Sr Storm, Steven Pocono Mountain East 32-3 11 NE 3rd State DNP
Sr Stoughton, Dominic Central Bucks South 26-5 1 SE Region DNP
Sr Strouse, Liam Northern York 25-12 3 SC 2nd Region 6th
Sr Tettis, Gregory St. Mary's 17-10 9 NW  
Sr Tirpak, Ben Erie Cathedral Prep 25-12 10 NW Region DNP
So Wood, Christopher Garnet Valley 22-12 1 SE Region 6th
So Woolley, David Warwick 25-10 3 SC  
Sr Yule, Nick Berwick 30-6 2 NE District 5th
Jr Zabroski, Trey Crestwood 28-12 2 NE District 5th

Records are prior to the regional tournaments.