AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AAA 132 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
So Arner, Xavier Whitehall 27-10 11 NE 6th District DNP
Sr Asia, Nate Northeast High 21-14 12 NE District DNP
So Barlow, Chase Strath Haven 26-4 1 SE 4th State DNP
Fr Belga, Gabriel Cumberland Valley 30-7 3 SC 5th  
So Bigam, Zachary Connellsville 13-11 7 SW  
So Brass, Austin Ephrata 21-9 3 SC Region DNP
Sr Brennan, Bryce Red Land 24-5 3 SC 1st State 8th
So Burt, Nyzair West Mifflin 19-16 7 SW Section 5th
So Carrick, Logan Erie McDowell 19-13 10 NW  
Sr Cerrito, Josh Pottsgrove 25-10 1 SE Section 5th
Sr Cinti, Nino Wilkes-Barre Area 26-12 2 NE Region DNP
Jr Colangelo, Anthony Chambersburg 21-13 3 SC Section DNP
Fr Comstock, Kyle Archbishop Carroll 14-16 12 NE  
Jr Cooper, Duane Westinghouse 14-8 8 NW  
Sr Coppolo, Alex Bellefonte 32-6 6 NW 4th Region DNP
Sr Crittenden, Elijah Mount Lebanon 21-14 7 SW Section DNP
So Dellaquilla, Lane St. Mary's 10-11 9 NW Region DNP
Jr Dolla, Canton Daniel Boone 24-8 3 SC 6th Region DNP
Sr Donahue, Trenton DuBois 28-6 9 NW 2nd State 6th
Jr Eckenrod, Ben Thomas Jefferson 20-11 7 SW Section 1st
Sr England, T.J. William Tennent 29-1 1 SE 2nd State DNP
Jr Faust, Tyler Central Dauphin 19-16 3 SC  
So Finley, Jacob Interboro 23-11 1 SE Region DNP
Jr Fritz, Matt Wissahickon 26-7 1 SE Region DNP
Jr Gordon, Andrew Central High 13-16 12 NE Section 6th
Sr Grim, Dakota Dover 19-15 3 SC Section 6th
Jr Guldin, Jevin Exeter 26-12 3 SC Region DNP
Jr Herrera-Rondon, Alejandro Seneca Valley 35-3 7 SW 1st State 1st
Sr Herrmann, Kenny Bethlehem Catholic 37-3 11 NE 2nd State 2nd
So Herron, Sean LaSalle 18-14 12 NE District DNP
So Homet, Cole Waynesburg Central 35-12 7 SW 3rd State 7th
So Husain, Daniel Garnet Valley 22-20 1 SE  
Jr Jacobson, Troy Taylor Allderdice 24-6 8 NW Region DNP
Sr Kakos, P.J. Perkiomen Valley 28-8 1 SE Region 6th
Jr Kaufman, Cody Greensburg Salem 20-13 7 SW Region DNP
Jr Kochersperger, Trent Kennett 36-3 1 SE 3rd Region DNP
So Laffey, Kelin Pine-Richland 31-5 7 SW Region DNP
So Lefevre, Reagan Hempfield 28-12 3 SC Region DNP
Sr Lewis, Zack Quakertown 34-6 1 SE Region DNP
So Lledo, Jack Lower Merion 29-8 1 SE Section 5th
Fr Lynch, Steffan Erie Cathedral Prep 27-14 10 NW  
Jr Machado, Preston Delaware Valley 33-7 2 NE 5th Region DNP
Sr MacPherson, Jeremy North Hills 25-10 7 SW Region DNP
Fr Martin, Sylvan Selinsgrove 13-16 4 NW  
Jr Martin, Zac Neshaminy 28-2 1 SE 1st State DNP
Sr Miale, Jordan Crestwood 7-3 2 NE Region DNP
Jr Miller, Jonah New Castle 25-6 7 SW Region DNP
Jr Minerva, Colton Norwin 11-8 7 SW  
So Moore, Zack Greater Johnstown 13-8 6 NW District DNP
So Moretti, Rocky Pennsbury 25-12 1 SE Section 6th
Sr Myers, Mason Central York 30-2 3 SC 3rd Region 6th
Sr Noonan, Patrick Stroudsburg 27-5 11 NE 1st State DNP
Jr Northup, Aidan Erie 4-9 10 NW Region DNP
So Orlandini, Henry Montour 23-13 7 SW Section 6th
Sr Quin, Kevin Oxford Area 32-8 1 SE Section 2nd
Sr Ramsey, Dylan Shippensburg 27-9 3 SC 4th Region 5th
Fr Rohan, Adam North Allegheny 21-16 7 SW  
Jr Sarbo, Matt Altoona 32-2 6 NW 1st State DNP
Jr Scalen, Aaron Roman Catholic 30-8 12 NE Region DNP
Fr Schratz, Noah Peters Township 13-19 7 SW  
Jr Shields, Hunter Penn Hills 20-8 7 SW Region DNP
Fr Smith, Brady Punxsutawney 17-7 9 NW  
Sr Smyser, William Spring Grove 16-15 3 SC Section DNP
Sr Swann, Grant Cocalico 27-6 3 SC  
Sr Szerencsits, Ethan Northampton 32-8 11 NE 3rd Region 5th
So Thompson, Brett Bradford 19-7 9 NW  
Jr Thompson, Garrett Franklin Regional 21-8 7 SW Region DNP
Sr Tirado, Jose J.P. McCaskey 24-9 3 SC Region DNP
Sr Tobin, Quinn Spring-Ford 36-8 1 SE 5th Region 6th
Sr Trout, Cody Chartiers Valley 22-13 7 SW Region DNP
Sr Tucker, Isaiah Norristown 30-5 1 SE Region DNP
So Turner, Danny Indiana 25-9 7 SW Section DNP
Sr Uhler, Timothy New Oxford 30-4 3 SC 2nd Region 5th
Sr Vandegriff, Joey Solanco 17-14 3 SC Section 5th
Jr Viarengo, Josh West Chester Rustin 22-5 1 SE 6th State DNP
Sr Watters, Jordan West Allegheny 27-5 7 SW 4th Region DNP
Sr Willochell, Gabe Greater Latrobe 30-0 7 SW 2nd State 4th
Sr Wilmot, Ty Abington Heights 26-16 2 NE District 6th
Sr Wilson, Blaine Nazareth 27-15 11 NE 4th District DNP
Jr Woolcott, Owen State College 30-6 6 NW 3rd State DNP

Records are prior to the regional tournaments.