AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AAA 120 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Jr Aikey, Lane Bellefonte 18-4 6 NW 1st State DNP
Fr Allen, Trenton Pottsgrove 26-10 1 SE  
So Bach, Dylan Souderton 17-14 1 SE Region DNP
So Baker, Mitch Conestoga 25-8 1 SE Section DNP
So Bench, Bryson Bethel Park 18-15 7 SW Region DNP
Sr Betancourt, Will Manheim Central 30-2 3 SC 1st State 5th
Sr Burk, Derek Mifflin County 19-9 6 NW Region 4th
Fr Butterfield, Caleb Erie McDowell 21-12 10 NW 4th  
Fr Chacon, Peter Montour 20-10 7 SW  
Jr Chappell, Dylan Seneca Valley 41-4 7 SW 1st State 2nd
Fr Chess, Westin Meadville 19-16 10 NW  
Fr Christie, Andrew New Oxford 30-4 3 SC 3rd  
Jr Cleland, Chris Central Bucks West 30-7 1 SE Region DNP
Jr Costin, Amir Frankford 17-7 12 NE District 6th
So Coy, Dylan North Allegheny 28-7 7 SW 3rd  
Sr Crockett, Jamale Erie Cathedral Prep 11-11 10 NW 3rd Region DNP
Sr Delaney, Killian West Chester Henderson 37-5 1 SE 2nd State 8th
Fr Dellaquilla, Isaac St. Mary's 12-13 9 NW  
So Durham, Raymont Westinghouse 14-9 8 NW District 4th
Sr Dzielak, Ruston Cumberland Valley 32-10 3 SC 2nd Region DNP
So Emory, Zachary York Suburban 30-4 3 SC Region DNP
Sr Evans, Kody Susquehanna Township 17-4 3 SC 5th State DNP
Fr Fluck, Zack Radnor 20-13 1 SE  
Fr Fulton, Jared Solanco 20-10 3 SC  
So Gaugler, Aiden Selinsgrove 28-6 4 NW Region 4th
Jr Gehman, Taylor Cedar Crest 18-16 3 SC Section DNP
Sr Giordano, Dom Kiski Area 24-6 7 SW Region DNP
Fr Gonzalez, Griffin Lebanon 34-2 3 SC 6th  
Sr Gradwell, Tom Northeastern 27-10 3 SC Region DNP
Jr Green, Chris Ridley 21-7 1 SE Region DNP
Sr Guinan, Sean St. Joseph's Prep 32-9 12 NE Region DNP
Jr Hauserman, Kyle Council Rock North 26-1 1 SE 3rd State 3rd
So Higgins, Colin Upper Dublin 25-8 1 SE Region DNP
So Jurado, Dominic Wilson (West Lawn) 28-9 3 SC Section DNP
Fr Kakos, Kelly Perkiomen Valley 30-8 1 SE  
Jr Ketner, Ethan Hershey 19-3 3 SC Section 2nd
Jr King, Jimmy West Chester Rustin 26-9 1 SE 5th Region DNP
So Kinzey, Michael Armstrong 12-12 7 SW Region DNP
Fr Kramp, Brennan Haverford High 8-16 1 SE  
Fr Krul, Brandon Mars 19-12 7 SW  
Sr Kucek, Cadden Wyoming Valley West 32-6 2 NE 4th Region DNP
Fr Lebin, Ethan Hempfield Area 25-9 7 SW  
So Lederer, Calvin Neshaminy 19-7 1 SE Region DNP
Sr Lindsey, Grant Albert Gallatin 10-14 7 SW Section 6th
Jr Lucier, Nathan Coatesville 34-2 1 SE 1st State DNP
Sr Marchesano, Nicholas Archbishop Ryan 30-6 12 NE 5th District 2nd
Jr Mayer, Matt Bethlehem Catholic 22-6 11 NE 2nd State 4th
Sr Miller, Kyle Quakertown 39-8 1 SE 6th Region DNP
Jr Moore, Costa Canon McMillan 25-10 7 SW 4th State DNP
Sr Niazi, Ansar Bethlehem Liberty 29-13 11 NE 6th  
Sr Norman, Travis Delaware Valley 27-13 2 NE  
Jr Pabon-Williams, Saadiq Belmont Charter 23-13 12 NE District 6th
So Passarelli, Luke Norwin 19-15 7 SW Section 6th
So Poff, Caden Bangor 19-10 11 NE District 6th
Sr Portilla, Rafael Carlisle 29-3 3 SC 4th State DNP
Fr Potts, Jacob South Fayette 13-16 7 SW  
So Potts, Luke West Allegheny 19-13 7 SW Region DNP
Sr Puliti, Kevin Garnet Valley 32-10 1 SE 4th Section 5th
Fr Ross, Jace Connellsville 20-9 7 SW 2nd  
Fr Roth, Nate Greater Latrobe 31-3 7 SW  
Sr Sams, Micah Manheim Township 22-16 3 SC Region DNP
Sr Santana, Emmanuel Northeast High 30-7 12 NE Region DNP
So Shindledecker, Karl Chambersburg 30-8 3 SC State 3rd
Sr Smith, Andrew Nazareth 16-3 11 NE 1st State 7th
Sr Stanley, Carter Cranberry 29-3 9 NW Region DNP
Sr Stehman, Chase Daniel Boone 29-2 3 SC Region DNP
Jr Stevenson, Kam DuBois 12-16 9 NW Region DNP
So Swigart, Cameron Juniata 26-8 6 NW District DNP
Jr Trimber, Charles Moon 18-14 7 SW Region DNP
Fr Turi, Martin West Scranton 30-16 2 NE  
Sr Vargas, Luis Bethlehem Freedom 35-4 11 NE 3rd Region 5th
Fr Weaver, Carter Williamsport 22-3 4 NW 2nd  
Fr Weaver, Eric State College 22-11 6 NW  
Fr Wells, Ryan Upper St. Clair 6-16 7 SW  
Sr Whiteside, Evan Gateway 28-7 7 SW Region DNP
Fr Willochell, Brady McKeesport 13-8 7 SW  
Fr Withers, Tyler Gettysburg 19-14 3 SC  
So Worsen, Ray Fox Chapel 20-15 7 SW Region DNP
So Zamudio, Oscar Hazleton Area 18-14 2 NE  

Records are prior to the regional tournaments.