AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AAA 113 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
So Alicea, Aliazer Manheim Township 29-3 3 SC 4th  
So Angelicchio, Lucio Greater Latrobe 15-14 7 SW  
So Appello, Braxton Easton 23-5 11 NE 1st State 7th
So Bare, Weston Solanco 27-11 3 SC  
Fr Barth, Bobby LaSalle 19-15 12 NE  
Jr Bender, Derrick Clearfield 8-20 9 NW  
Jr Berginc, Ethan Hempfield Area 28-5 7 SW 3rd State DNP
Jr Bodie, Tristyn Honesdale 27-7 2 NE 5th District 5th
So Carpenter, Cohlman South Fayette 19-15 7 SW Section 6th
Jr Casanova, Michael Governor Mifflin 13-10 3 SC Section DNP
So Citrano, Vince Plum 24-2 7 SW Region DNP
Jr Clawson, Noah Carlisle 26-7 3 SC 5th State DNP
Fr Collins, Khalil Obama Academy 5-12 8 NW  
Fr Cooper, Makih Muhlenberg 18-17 3 SC  
Jr Corra, John Hazleton Area 26-14 2 NE Region DNP
Jr Crescimanno, Connor Delaware Valley 29-15 2 NE  
Fr Dami, Brandon Canon McMillan 25-12 7 SW  
Fr Darocy, Rocco Mars 19-11 7 SW  
So Deleon, Javien Bethlehem Liberty 30-5 11 NE 4th  
Jr Dibert, Carter Franklin Regional 33-2 7 SW 1st State 1st
Jr Diggins, Tyler Moon 29-7 7 SW Region DNP
Fr Donnel, Levi Butler 34-3 7 SW  
Sr Edwards, Max Father Judge 26-18 12 NE Region DNP
Jr Ferraina, Andreo Nazareth 28-13 11 NE 3rd District 5th
So Findora, Dominic Downingtown West 31-6 1 SE 2nd State DNP
Fr Fisher, Ryan West Mifflin 15-13 7 SW  
Sr Fox, Wyatt Red Land 25-5 3 SC 6th State DNP
So Frinzi, Dante Bethlehem Catholic 26-12 11 NE 2nd State DNP
Fr Gorman, Nicholas North Allegheny 24-5 7 SW  
So Goundie, Donovan Selinsgrove 10-15 4 NW  
Jr Gross, Eric Neshaminy 17-9 1 SE Section DNP
So Heffner, Owen Warwick 23-15 3 SC  
Sr Iuliano, Dante St. Joseph's Prep 30-6 12 NE Region 6th
So Jackman, Max West Chester Henderson 22-14 1 SE  
Fr Johnson, Hunter Mifflin County 9-7 6 NW  
Sr Jones, David South Philadelphia 9-8 12 NE  
Fr Jones, Nate Waynesburg Central 23-13 7 SW  
So Keen, Derek Central Mountain 26-7 6 NW 1st State DNP
Fr Klingensmith, Ryan Kiski Area 21-13 7 SW  
Jr Lacianca, Jack Haverford High 25-9 1 SE Section DNP
So Leiphart, Mason Dover 30-0 3 SC 2nd State DNP
Fr Letko, Josh Warren 11-17 10 NW  
Jr Lewis, Aiden Cedar Cliff 23-6 3 SC 3rd State 4th
Fr Loraw, Ryan Downingtown East 28-8 1 SE 4th  
Jr Luciano, Gio Hempfield 27-11 3 SC  
So Luckenbaugh, Zach Dallastown 21-10 3 SC  
Jr Maldonado, Julien Boyertown 27-6 1 SE 1st State 8th
Sr Martin, Matt Upper Perkiomen 30-5 1 SE 3rd Region DNP
Jr Mayer, Dylan Taylor Allderdice 28-3 8 NW Region DNP
Fr McCaughey, Matthew Abington 23-5 1 SE 6th  
Fr McFarlane, Liam Indiana 16-7 7 SW  
So McGann, Todd Quakertown 25-11 1 SE  
Fr Mimidis, Noah Ringgold 17-18 7 SW  
Sr Monn, Ben Cumberland Valley 34-2 3 SC 1st State 6th
So Oram, Andrew Central Bucks East 20-14 1 SE  
Fr Orr, Brendan DuBois 22-10 9 NW  
So O'Shea, Aidan Bellefonte 31-7 6 NW 2nd District DNP
Jr Prinkey, Mason Connellsville 29-5 7 SW 4th State 5th
Fr Radusewicz, Xoren Belle Vernon 13-18 7 SW  
So Ratchford, Ian Wyoming Valley West 29-6 2 NE 6th Region DNP
Jr Rider, Dylan Conestoga Valley 15-17 3 SC  
Jr Rinella, Vincen Meadville 17-3 10 NW 3rd State DNP
Jr Rodriguez, Kelvin Wilson (West Lawn) 21-7 3 SC Region DNP
Sr Sacks, Brett Perkiomen Valley 21-13 1 SE Section DNP
Fr Segraves, Luke Williamsport 18-15 4 NW  
Sr Shaw, Keito Upper Darby 29-4 1 SE 5th State DNP
Fr Shoup, Austin Cranberry 20-6 9 NW  
Sr Smilnak, Colin Hollidaysburg 11-10 6 NW District DNP
Fr Smith, Quinn Spring-Ford 29-13 1 SE  
Fr Snyder, Levi Spring Grove 24-9 3 SC  
Fr Spiteri, Jackson Peters Township 12-11 7 SW  
Jr Stark, Philip Erie Cathedral Prep 13-12 10 NW 4th  
Jr Swedish, Hunter Seneca Valley 28-12 7 SW  
Fr Taddy, Nico West Allegheny 31-5 7 SW 2nd  
Jr Treloar, Alex Ridley 20-13 1 SE Region DNP
So Vega, Ivan West York 24-8 3 SC Section 3rd
Fr Voghel, David Sun Valley 13-13 1 SE  
Sr Wagner, Gunnar Northampton 24-12 11 NE  
Fr Wittenberg, Ashton Plymouth Whitemarsh 13-3 1 SE  

Records are prior to the regional tournaments.