AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AAA 106 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
So Allison, Nicholas Mifflin County 30-2 6 NW 2nd State DNP
So Anderson, James South Fayette 25-13 7 SW  
Fr Bass, Justin Franklin Regional 16-11 7 SW  
Fr Borzio, Zach Quakertown 29-16 1 SE  
So Brooks, Yasire Belmont Charter 22-2 12 NE Region DNP
Fr Brown, Nathaniel West York 17-14 3 SC  
So Burke, Anthony Council Rock North 20-14 1 SE 5th Section DNP
Fr Cabalo, Xain Sun Valley 22-10 1 SE  
Fr Chappell, Tyler Seneca Valley 24-11 7 SW  
Jr Chowdhury, Farhan Upper Darby 14-10 1 SE Region DNP
Fr Church, Mac Waynesburg Central 38-5 7 SW 1st  
Fr Colwell, Jaden Wallenpaupack 24-10 2 NE  
Fr Cortese, Carmen West Chester Henderson 18-6 1 SE  
Fr Cunningham, Hayden State College 32-3 6 NW 3rd  
Fr Davis, Evan Clearfield 25-13 9 NW  
So Dobbins, Caden Dallastown 33-6 3 SC 4th Region DNP
So Donovan, Eddie LaSalle 26-13 12 NE  
So Dooley, John St. Joseph's Prep 22-18 12 NE Region DNP
Fr Falk, Derrick North Hills 14-15 7 SW  
Jr Fashouer, Austin West Scranton 38-3 2 NE Region DNP
Fr Ferraro, Anthony Pine-Richland 29-4 7 SW  
Jr Flatt, Dominic Solanco 29-4 3 SC 2nd Region DNP
Fr Galioto, Gabe Thomas Jefferson 13-14 7 SW  
So Garancsi, Cody McKeesport 14-12 7 SW  
Fr Gentzyel, Brayden York Suburban 22-10 3 SC  
So Giordano, Antonio Kiski Area 24-12 7 SW Region DNP
Fr Goff, Hunter Twin Valley 23-9 3 SC  
So Goldberg, Jacob Taylor Allderdice 21-9 8 NW Region DNP
Fr Gorman, Dan Upper Dublin 30-7 1 SE  
So Gregoris, Eli Big Spring 25-4 3 SC Section 5th
Jr Groelly, Noah Cumberland Valley 17-16 3 SC Section 6th
Fr Hartfuss, Rocco Ridley 29-7 1 SE  
Jr Hebenstreit, Taylor Carlisle 24-9 3 SC  
Fr Heimbach, Luke Boyertown 22-15 1 SE  
Fr Herb, Caden Wilson (West Lawn) 18-17 3 SC  
So Hershey, Cannon Oxford Area 30-5 1 SE 2nd Region 6th
So Hillard, Josh Manheim Township 32-4 3 SC 3rd  
So Hohman, Troy Penn Trafford 17-3 7 SW 4th Region DNP
Jr Holt, Keith West Mifflin 6-10 7 SW  
Jr Horst, Josh Governor Mifflin 26-10 3 SC  
Fr Horton, Sam North Allegheny 9-7 7 SW  
Fr Horvath, Christian Bethlehem Freedom 32-5 11 NE  
So Houpt, Jacob Canon McMillan 29-13 7 SW  
Fr Jacaruso, Zachary Delaware Valley 33-6 2 NE 5th  
Jr Jasionowicz, Josh Stroudsburg 24-12 11 NE 4th Region DNP
Fr Kasak, Tyler Bethlehem Catholic 12-0 11 NE 1st  
Fr Kilkeary, Vincent Greater Latrobe 23-6 7 SW 2nd  
Jr Kinne, Cavan Council Rock South 31-11 1 SE 3rd  
Jr Lindgren, Tony Pottsgrove 17-10 1 SE Section 6th
So Logue, Sean Father Judge 40-2 12 NE 2nd Region 5th
Jr Manuel, Keanu Downingtown East 33-1 1 SE 1st State DNP
So Mars, Matt Carrick 16-11 8 NW District 3rd
So Martinez, Leo Selinsgrove 12-15 4 NW  
So McCormack, Teague Central Bucks West 30-2 1 SE Section 5th
Fr Mentzer, Luke Chambersburg 20-11 3 SC 5th  
So Meyers, Richard Peters Township 18-15 7 SW  
So Milkowich, Matt Upper Perkiomen 24-8 1 SE 6th Region DNP
Fr Monger, Dalton Pottsville 27-13 11 NE  
Fr Nasdeo, Cael Williamsport 24-5 4 NW 4th  
So Ortlip, Dominic Spring-Ford 18-8 1 SE 4th Section 5th
So O'Toole, Sean Archbishop Ryan 30-10 12 NE Section 6th
So Ozias, Chad Connellsville 28-7 7 SW Region DNP
So Priest, Briar Hempfield Area 31-3 7 SW Region DNP
So Quintiliana, Victor Interboro 25-11 1 SE Section DNP
Jr Reiff, Austin Lampeter-Strasburg 13-4 3 SC Section DNP
Fr Repos, Matt Central Dauphin 36-4 3 SC 1st  
So Ruble, Trent Conestoga Valley 30-8 3 SC 6th Section 5th
Fr Sallot, Logan Erie McDowell 22-8 10 NW  
Fr Serafini, Gino Central Mountain 23-7 6 NW  
Fr Sirianni, Luke Abington Heights 30-11 2 NE 6th  
Fr Skalican, Tyler Indiana 11-13 7 SW  
Fr Smith, Casey Juniata 26-9 6 NW  
So Smyser, Heath Spring Grove 21-9 3 SC  
So Sonnie, Gage DuBois 15-13 9 NW  
So Terwilliger, William Meadville 16-10 10 NW Region DNP
Sr Umstead, Jacob Cranberry 3-2 9 NW Region DNP
So Van Dee, Jacob Erie Cathedral Prep 34-3 10 NW 1st State DNP
Fr Wagner, Carson Northampton 29-13 11 NE 3rd  
So Walzer, James Montour 23-9 7 SW Section DNP
Fr Watters, Ty West Allegheny 14-0 7 SW 3rd  

Records are prior to the regional tournaments.