AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AA 220 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Sr Aldrich, Eli Blue Ridge 14-13 2 NE Region DNP
Sr Anderson, Tyler Philipsburg-Osceola 15-12 6 SW Region DNP
Jr Ayers, Cale Coudersport 25-2 9 NW Region DNP
Jr Barbabella, Jake Avonworth 30-7 7 SW Region DNP
So Black, Cael Eisenhower 31-6 10 NW 3rd State DNP
Jr Boburchock, Brady Berlin Brothersvalley 33-8 5 SW Region DNP
Sr Chilson, Jackson Wyalusing 28-6 4 NE 2nd Region 5th
Sr Clair, Devyn Bishop McDevitt 22-9 3 SE 4th  
Sr Close, David Bald Eagle Area 27-9 6 SW 4th Region DNP
Fr Cody, Tyler Burgettstown 12-18 7 SW  
Fr Compton, Aiden Pen Argyl 23-8 11 SE 5th  
Sr Cutchember, Donovan Quaker Valley 26-5 7 SW 8th  
Jr DeVault, Isaac Lakeview 32-12 10 NW 5th  
Sr Flank, Kolby Wilson Area 37-1 11 SE 1st State 5th
So Flood, Thomas Western Wayne 18-15 2 NE  
Jr Gebhart, Jeremy Littlestown 17-13 3 SE District DNP
So Gentile, Anthony Greenville 26-9 10 NW  
Jr Jacobson, Joe Titusville 25-14 10 NW  
Sr Johnston, Cory Glendale 33-3 6 SW 2nd State 6th
Sr Kahesay, Dawit Church Farm School 8-13 1 SE  
Sr Kennedy-Citeroni, Gabriel Blairsville 27-13 6 SW  
Jr King, Joey Maplewood 28-3 10 NW 2nd State DNP
Sr Knisely, Duane Chestnut Ridge 35-3 5 SW 1st State DNP
Jr Kordich, Matthew Frazier 18-11 7 SW District DNP
So Marabell, Nick Tunkhannock 23-8 2 NE 5th Region DNP
Sr Miller, Evan Reynolds 20-6 10 NW 4th  
Jr Poust, Zach Benton 31-9 4 NE 4th Region 6th
Jr Proctor, Shawn Corry Area 29-14 10 NW District DNP
Sr Propst, Logan Everett 25-10 5 SW 7th District 4th
Jr Raye-William, Kyler Steelton-Highspire 13-5 3 SE Section DNP
Sr Reinnagel, Quincy Middletown 30-7 3 SE 3rd District DNP
Jr Rineholt, Bronson Kennard Dale 28-10 3 SE District DNP
Sr Ryan, Jake Mount Union 33-2 6 SW 3rd State 2nd
Sr Sauer, Carter Midd-West 36-7 4 NE 6th District DNP
Jr Saunders, Jeremiah Highlands 22-16 7 SW District DNP
Jr Shelton, Savauri Bermudian Springs 36-2 3 SE 2nd  
So Shreckengost, Ray Redbank Valley 14-10 9 NW 6th  
Jr Slack, Luke Faith Christian Academy 18-16 1 SE  
Fr Spires, Wilson General McLane 34-13 10 NW  
Sr Swartz, Eshan Notre Dame-GP 13-19 11 SE District DNP
Jr Taylor, Nathan Brookville 32-5 9 NW 1st District DNP
Sr Tillett, Max Southern Columbia 35-9 4 NE 3rd  
Sr Tinari, Joe North Schuylkill 26-11 11 SE 6th District DNP
Fr Trostle, Josh West Perry 20-20 3 SE  
Fr Wagner, Austin Penn Cambria 20-11 6 SW  
Jr West, Robbie Fort Cherry 34-6 7 SW 5th Region DNP
Sr Whittle, Pat Lower Moreland 22-7 1 SE Region DNP
Jr Wolfe, John Jefferson Morgan 23-11 7 SW 6th District 8th
Sr Wood, Cameron Montoursville 40-3 4 NE 1st State 4th
Jr Young, Justin Port Allegany 17-5 9 NW Region DNP

Records are prior to the regional tournaments.