AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AA 195 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Sr Arms, Levi Northern Lebanon 28-16 3 SE District DNP
Jr Arnold, Clayton Mount Union 20-13 6 SW District DNP
So Backes, Damon Mount Carmel 26-8 4 NE 3rd District DNP
Sr Boone, Garrett McGuffey 30-9 7 SW 3rd Region DNP
Jr Bridi, Dominick Line Mountain 29-6 4 NE 4th  
Sr Cain, Ethan Elizabeth Forward 33-6 7 SW 5th Region DNP
So Caracciolo, Dominic Bellwood Antis 22-11 6 SW District DNP
Sr Connor, Logan Mercer 27-15 10 NW 6th  
Sr Criley, Daniel Susquenita 24-8 3 SE Region DNP
Sr Dash, Arthur Middletown 30-9 3 SE  
Fr DeMann, Derrick Montrose 18-15 2 NE  
Jr Dluhos, Tanner Westmont Hilltop 34-6 6 SW 2nd Region DNP
Sr Dougherty, Conor Conwell-Egan 16-11 12 SE District 4th
Sr Dudurich, Seth Glendale 30-8 6 SW 8th Region DNP
Jr Dull, Ashton Bedford 20-9 5 SW 4th District 4th
Sr Dunckle, Mark Lackawanna Trail 13-6 2 NE  
Sr Garcia, Gaige Southern Columbia 42-0 4 NE 1st State 1st
Jr Gardner, Aiden Redbank Valley 22-5 9 NW District DNP
Sr Gioan, Anthony West Middlesex 29-11 10 NW District DNP
Sr Herbster, Braydon Reynolds 32-3 10 NW 1st Region DNP
Sr Huffman, Bret Southmoreland 22-5 7 SW 6th Region DNP
Sr James, Nick Hamburg 21-14 3 SE State DNP
Sr Johnson, Eric Brockway 29-1 9 NW 3rd State DNP
Jr Kallenborn, Derek Port Allegany 19-11 9 NW District DNP
So Kuzma, Alex Central Valley 21-12 7 SW  
Sr LaBenne, Cole Brookville 7-4 9 NW  
Sr Lawrence, Danny Mahanoy 31-1 11 SE 2nd State DNP
Jr Levin, Jared Lower Moreland 8-10 1 SE District DNP
So Linkerhof, Hayden Corry Area 37-5 10 NW 5th Region 5th
Sr Lugardo, Braydyn Saucon Valley 25-11 11 SE 4th Region DNP
So McCrackin, Amir Quaker Valley 13-9 7 SW  
So Mickinac, Brayden Derry Area 11-4 7 SW Section DNP
Jr Moore, Parker Philipsburg-Osceola 29-6 6 SW 1st District DNP
Jr Most, Jake Berlin Brothersvalley 23-13 5 SW 7th District 4th
So Muzika, Leo Faith Christian Academy 28-3 1 SE 5th Region DNP
Jr Parise, Paul Camp Hill 32-8 3 SE District DNP
Sr Peck, Zachary Huntingdon 22-14 6 SW  
So Perrine, Joshua Saegertown 14-21 10 NW  
Sr Reinhart, Adam Catasauqua 29-10 11 SE 6th District DNP
Sr Rode, Ethan Newport 36-3 3 SE 1st State DNP
Sr Ruffner, Zach Tulpehocken 16-7 3 SE Region DNP
Jr Salyers, Bryce North Star 23-15 5 SW District DNP
So Scranta, Frankie Tunkhannock 17-15 2 NE 5th District 6th
Jr Sine, Jason Notre Dame-GP 29-13 11 SE 3rd  
Sr Storch, Garrett Canton 34-5 4 NE 2nd District 6th
Jr Suica, Garret Burgettstown 8-10 7 SW  
Jr Tursky, Trevor Conneaut Area 31-4 10 NW 4th District DNP
Sr Van Tassel, Marshall Union City 31-7 10 NW 2nd Region DNP
Jr Watkins, Clay Towanda 27-12 4 NE 6th Section DNP
Sr Yarger, Seth General McLane 22-7 10 NW Region DNP

Records are prior to the regional tournaments.