AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AA 182 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Jr Atherton-Ely, Derek Canton 28-12 4 NE 4th District DNP
Jr Baney, Myles Huntingdon 28-7 6 SW 6th State DNP
Jr Bennett, Dylan Montoursville 33-0 4 NE 1st Region 5th
Sr Burnett, John Bristol 28-3 1 SE Region DNP
Jr Buser, Issac Eastern York 27-10 3 SE Section DNP
So Carico, Jackson Cambridge Springs 28-13 10 NW District DNP
Jr Church, Tim Fort LeBoeuf 28-15 10 NW District DNP
Jr Colson, Travis Hamburg 23-12 3 SE 6th  
Sr Cook-Stahl, Michael Danville 25-12 4 NE 6th Section DNP
Sr Cowher, Hunter Jamestown 29-13 10 NW  
Sr Csencsits, Dane Saucon Valley 37-5 11 SE 1st State DNP
So Cutchember, Patrick Quaker Valley 34-8 7 SW 2nd Region DNP
Jr Eckenrode, Ian Cambria Heights 33-3 6 SW 5th Region DNP
Jr Feese, Jacob Line Mountain 30-9 4 NE 2nd State DNP
Sr Feroce, Richard Burrell 31-13 7 SW 3rd Region DNP
Jr Finch, Ethan Sheffield 27-8 9 NW 3rd State DNP
So Govern, Anthony Southmoreland 30-11 7 SW District 8th
So Gradistanac, Stojan Springfield Township 22-12 1 SE  
Sr Havercamp, Ryan Northwestern Lehigh 24-14 11 SE District DNP
Sr Holderbaum, Seth Chestnut Ridge 29-9 5 SW Region DNP
Sr Hollister, Alexander Western Wayne 21-9 2 NE Region DNP
Fr Houser, Jonah Lackawanna Trail 28-13 2 NE  
Sr Kolasa, Gabriel Schuylkill Valley 19-18 3 SE  
So Lash, Zack Tyrone 19-15 6 SW  
Jr Lehman, Turner Burgettstown 32-15 7 SW District DNP
Sr Leonard, Domanic Commodore Perry 26-11 10 NW  
So Lingenfelter, Cooper Bedford 12-10 5 SW District DNP
Sr McCloskey, Bryce Reynolds 36-5 10 NW 1st Region 5th
So Meader, Jeffrey Tunkhannock 25-12 2 NE 5th Region 6th
Jr Milko, Collin Carlynton 29-13 7 SW 7th Region DNP
So Morrison, Brad West Perry 34-5 3 SE 3rd District DNP
Jr Mullin, Ben Camp Hill 33-11 3 SE District DNP
Sr Muto, Mason Westmont Hilltop 30-10 6 SW 8th District 7th
Sr Nosko, Levi Titusville 25-16 10 NW Section DNP
Jr Park, Elliot Brookville 26-13 9 NW 6th District DNP
Sr Petrilla, Matt Corry Area 34-8 10 NW Region 5th
Sr Pilosi, Vito Slippery Rock 31-6 10 NW 4th Region DNP
Fr Robell, Riley Bishop McDevitt 27-7 3 SE 2nd  
Sr Sharer, Andrew Penns Valley 16-1 6 SW 4th  
Sr Smith, Jonah Meyersdale 24-11 5 SW  
Sr Snyder, Alec Wilson Area 28-7 11 SE 4th State DNP
Jr Swenski, Hogan Bermudian Springs 33-7 3 SE  
Sr Walley, Austin Ellwood City 37-1 7 SW 1st State 4th
Sr Walter, Britton Faith Christian Academy 18-13 1 SE Region DNP
Sr Watts, Tyler Johnsonburg 30-5 9 NW 5th Region DNP
Sr West, Alex Athens 30-9 4 NE 3rd District DNP
Sr Whisner, Cameron Kane 30-0 9 NW 2nd State DNP
Sr Whittington, Nick Keystone Oaks 37-7 7 SW Region DNP
Jr Wickersham, Nate Tamaqua 30-8 11 SE 5th State DNP
Jr Yingling, Ethan West Branch 27-7 6 SW District DNP

Records are prior to the regional tournaments.