AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AA 170 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Sr Arciuolo, Matthew Saucon Valley 38-1 11 SE 1st State 3rd
So Barrick, Jaydan Boiling Springs 19-19 3 SE District DNP
Jr Bollman, Baltzer Chestnut Ridge 14-13 5 SW  
Jr Christner, Glenn Yough 26-6 7 SW Section DNP
Fr Church, Dan Fort LeBoeuf 19-15 10 NW  
So Clark, Cole Burrell 22-18 7 SW  
Sr Cook, Holden Franklin 29-5 10 NW 4th Region DNP
Jr Crebs, Cael Montoursville 39-5 4 NE 1st State DNP
Sr Edmonds, Donavan Clarion 22-11 9 NW District DNP
Jr Fronheiser, Richard Lehighton 24-6 11 SE District DNP
Jr Getty, Sean Camp Hill 34-2 3 SE 2nd Region DNP
Sr Gindlesperger, Drake Meyersdale 31-9 5 SW 5th  
Sr Goodlin, Jed Jamestown 30-10 10 NW Region DNP
Fr Gray, Jagger Trinity 30-8 3 SE  
Jr Gush, Ethan Muncy 31-11 4 NE 5th State DNP
Jr Hesselgesser, Mason Mercer 18-10 10 NW District DNP
Jr Huggins, Mason Newport 33-8 3 SE Region DNP
So Hussie, Owen Springfield Township 20-13 1 SE Region DNP
Sr Imler, Colby Northern Bedford 26-6 5 SW 4th District DNP
So Karpinski, Cole Greenville 34-5 10 NW 2nd Region DNP
Sr Klinger, Michael Susquenita 23-11 3 SE 6th Section DNP
Jr Laird, James General McLane 37-12 10 NW 6th Region DNP
So Lapeika, Tomas Lower Moreland 12-16 1 SE District DNP
Sr Linn, Cade Southern Columbia 26-5 4 NE 2nd State 7th
Jr Mason, Brant Hamburg 32-6 3 SE 4th Region DNP
Jr McCracken, Jake Curwensville 24-7 9 NW District DNP
Sr Miller, Dylan Brandywine Heights 27-11 3 SE  
Jr Mosconi, Eli Cambridge Springs 29-9 10 NW 5th District DNP
Sr Pantaleo, Austin Quaker Valley 12-9 7 SW 6th  
Sr Peters, Gage Huntingdon 20-12 6 SW District DNP
Jr Petrisek, Owen Bentworth 27-11 7 SW Region DNP
Sr Race, Teddy Kane 29-2 9 NW 1st State DNP
Jr Sabol, Jacob Richland 31-4 6 SW 3rd State DNP
Fr Scheib, Jacob Tri Valley 34-7 11 SE 5th  
Jr Schultheis, Trent Freedom Area 33-3 7 SW 2nd State 2nd
So Slovick, D.J. Burgettstown 28-14 7 SW 7th Region DNP
Sr Smart-Johnson, Shquincy Summit Academy 13-7 7 SW  
Sr Stoltzfus, Tyler St. Joseph's Academy 34-1 6 SW 1st State 4th
Jr Toy, Cole Reynolds 25-5 10 NW 3rd State DNP
Sr Trimmer, Cayden Wilson Area 30-9 11 SE District 5th
Sr Waltenbaugh, Damon Faith Christian Academy 20-2 1 SE 3rd State DNP
Jr Ward, Timothy Canton 33-5 4 NE 3rd  
Sr Watson, Isaac Juniata Valley 22-5 6 SW District DNP
Jr Weakland, Zach Cambria Heights 22-12 6 SW Region DNP
Jr Weaver, Alex Tyrone 21-9 6 SW 8th District DNP
Sr Weidner, Shane Mount Carmel 18-6 4 NE 4th Region 5th
So Williams, Jordan Blue Ridge 27-11 2 NE District DNP
So Wrobleski, Connor Wyoming Area 35-8 2 NE 6th Region DNP
So Zajac, Mason Lackawanna Trail 17-13 2 NE  
Jr Zimmerman, Isaac Johnsonburg 28-10 9 NW Region DNP

Records are prior to the regional tournaments.