AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AA 160 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Jr Anderson, Josh Conneaut Area 25-13 10 NW  
Jr Barr, Ethan McGuffey 40-5 7 SW 5th Region DNP
Jr Bash, Noah Brockway 24-8 9 NW 4th Region DNP
Jr Boggess, Cutter Clarion 19-10 9 NW District DNP
Sr Brewer, Patrick Mount Pleasant 27-15 7 SW District DNP
Jr Bright, Aiden Mercer 25-12 10 NW District DNP
Jr Broadwater, Austin Meyersdale 32-8 5 SW Region DNP
So Caldwell, Landon Saegertown 33-8 10 NW 5th Region DNP
Jr Carpenter, Luke Tunkhannock 24-13 2 NE  
Jr Casilio, Cole Johnsonburg 34-3 9 NW 2nd Region 6th
Sr Cerniglia, Andrew Notre Dame-GP 39-1 11 SE 1st State 1st
Jr Clarke, Connor Bedford 18-12 5 SW District DNP
So Cory, Isaac Montoursville 36-9 4 NE 3rd State DNP
So Csencsits, Ty Saucon Valley 12-2 11 SE 5th Region DNP
Jr Delaye, Max Camp Hill 29-3 3 SE 2nd District 8th
Sr Delciotto, Matt Pope John Paul II 10-9 1 SE District 4th
So Foltz, Noah Bald Eagle Area 22-12 6 SW District DNP
So Garcia, Gavin Southern Columbia 21-1 4 NE 2nd State 4th
Jr Gourley, Dylan Corry Area 29-13 10 NW Region DNP
Jr Griffin, Wyatt Brookville 18-9 9 NW District DNP
Sr Harr, Kobe Claysburg Kimmel 22-3 6 SW Region DNP
Sr Harris, Gavin Pine Grove 33-11 11 SE  
Sr Hartman, Todd Conwell-Egan 27-5 12 SE District DNP
So Johns, Dillon Upper Dauphin 17-5 3 SE  
Fr Keep, Abraham Girard 26-12 10 NW 6th  
Sr Lawrence, Thayne Frazier 17-0 7 SW 1st State 1st
So Lear, Nolan Benton 29-1 4 NE 1st State DNP
Sr Linderman, Noah Burrell 31-15 7 SW Region DNP
Jr Marcozzi, Ethan Bishop McCort 24-7 6 SW 7th Region DNP
So McClair, Mason Lancaster Catholic 30-11 3 SE District DNP
Jr Melnyk, Oleg Carlynton 27-5 7 SW 8th District 8th
Sr Micci, Anthony Wilson Area 30-9 11 SE 3rd Region DNP
So Moore, Daniel Chestnut Ridge 22-4 5 SW 6th Region DNP
Jr Musser, Gage Commodore Perry 30-2 10 NW 1st State DNP
Jr Neiderer, Tate Delone Catholic 27-8 3 SE 6th Section DNP
Fr Packer, Hayden Jersey Shore 31-8 4 NE 4th  
Jr Pauline, Peyton South Park 14-14 7 SW District DNP
Jr Roeder, Stephen Bloomsburg 31-9 4 NE 5th  
Jr Rosario, Pedro Wyomissing 19-12 3 SE  
Sr Rothrock, Keegan St. Joseph's Academy 30-5 6 SW 2nd State 3rd
So Rozanski, Tyler Lackawanna Trail 24-11 2 NE  
Sr Say, Daiveon Grove City 30-6 10 NW 3rd Region DNP
Jr Smith, Colton Cambridge Springs 28-13 10 NW Section DNP
Sr Srulevich, Eric Lower Moreland 8-3 1 SE District DNP
Jr Taylor, Alex Bellwood Antis 28-6 6 SW 4th Region DNP
Sr Torres, Michael ELCO 28-14 3 SE  
Jr Weitoish, Hunter Philipsburg-Osceola 27-5 6 SW 3rd State DNP
So White, Brock Highlands 27-8 7 SW District DNP
Jr Wonders, Tyler West Perry 28-3 3 SE 4th District 8th
Jr Zaboski, Nick Lake Lehman 23-10 2 NE 6th Region 6th

Records are prior to the regional tournaments.