AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AA 152 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Sr Allen, Sully Sharon 32-2 10 NW 1st State 5th
Sr Ammon, Garrett South Park 19-15 7 SW District DNP
Fr Barnes, Wesley Southern Columbia 33-9 4 NE 1st  
Sr Berberena, Ashtyn Wilson Area 28-11 11 SE  
So Boozer, Stetson Cochranton 30-14 10 NW 6th District DNP
So Boughton, Joey Avonworth 25-10 7 SW Region DNP
Sr Bungar, Andrew Hickory 22-13 10 NW District DNP
Jr Burns, Jacob Conwell-Egan 19-8 12 SE  
Sr Coller, Matty Line Mountain 28-9 4 NE 4th  
Jr Corrado, A.J. Burrell 39-6 7 SW 2nd State 5th
So Cresswell, Kody Lackawanna Trail 20-12 2 NE District DNP
Jr Davis, Will Newport 35-12 3 SE District DNP
So Deem, Devon Montgomery 29-8 4 NE 5th Region 6th
Sr Dowling, Caleb St. Joseph's Academy 36-4 6 SW 1st State 3rd
Jr Duvall, Malachi Penns Valley 30-4 6 SW 3rd State 7th
So Enders, Bryce Halifax 32-8 3 SE 3rd District DNP
Jr Esterbrook, Anton Wyomissing 24-11 3 SE  
Sr Gietler, Colton Oswayo Valley 18-7 9 NW Region 6th
Sr Good, Christian Muncy 34-14 4 NE 3rd District DNP
Sr Habinyak, Gavin Bedford 14-17 5 SW District 4th
Sr Harder, Trenton Bermudian Springs 33-4 3 SE 6th State 6th
Jr Haubert, Benjamin Palisades 34-3 11 SE 1st Region DNP
Jr Holbay, Hudson Westmont Hilltop 31-6 6 SW 7th State 8th
Jr Huber, Dustin Pequea Valley 28-16 3 SE Section DNP
Sr Jefferson, Owen Seneca 29-6 10 NW 3rd District DNP
Sr Jones, Kyle Mount Pleasant 17-9 7 SW Section DNP
Jr Kemper, Shane Burgettstown 32-8 7 SW 4th State DNP
Sr Koleno, Drew Bald Eagle Area 16-12 6 SW 8th District DNP
Sr Kulik, Wyatt Brookville 28-9 9 NW District DNP
Sr Lee, Clayton Berlin Brothersvalley 29-10 5 SW Region DNP
Sr Lentvorsky, Jonathan West Perry 39-8 3 SE 5th  
Jr Leslie, Matthew Western Wayne 39-3 2 NE 2nd Region DNP
Sr Marfinetz, Mitchell Girard 29-10 10 NW District DNP
Sr Martin, Tyler Bishop McDevitt 34-3 3 SE 2nd State 6th
Sr McBeth, Austin Southmoreland 22-9 7 SW District DNP
Jr Monahan, Joe Scranton Prep 24-5 2 NE Region DNP
Sr Moore, Jacob Laurel 23-14 7 SW Section DNP
So Moore, Luke Chestnut Ridge 28-13 5 SW 6th Region DNP
Sr Newton, Logan Wyalusing 32-6 4 NE 6th Region DNP
Fr Pfizenmayer, Tyler Saucon Valley 28-12 11 SE  
Sr Quigg, Jack Springfield Township 30-5 1 SE Region DNP
Jr Rimpa, Jack Fort LeBoeuf 30-10 10 NW 4th Region DNP
Sr Rogers, Jared Titusville 26-11 10 NW Region DNP
Sr Schultz, Max Faith Christian Academy 33-6 1 SE 4th State DNP
Sr Sell, Caleb Tamaqua 29-11 11 SE District DNP
Jr Taylor, Aiden Bellwood Antis 29-7 6 SW District DNP
Fr Wagner, Jalen Reynolds 20-15 10 NW  
Jr Weyandt, Ryan Forest Hills 29-7 6 SW 5th District 8th
Sr Wickett, Jacob Ridgway 29-7 9 NW 5th Region DNP
Fr Zimmerman, Aiden Johnsonburg 30-6 9 NW 2nd  

Records are prior to the regional tournaments.