AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AA 145 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
So Amorim, Trevor Northern Lehigh 31-6 11 SE District DNP
Sr Barberio, Mario Muncy 28-3 4 NE 5th State DNP
Jr Bassett, Avery Midd-West 34-2 4 NE 3rd State DNP
Sr Bernhard, Harrison Northwestern Lehigh 29-10 11 SE District DNP
Jr Bonomo, Josh Lake Lehman 25-13 2 NE 4th Region 5th
Sr Bratspis, Nick Lower Moreland 26-3 1 SE Region DNP
Sr Callihan, Gryphon Chestnut Ridge 28-11 5 SW 7th Region DNP
Jr Carl, Bryce Line Mountain 30-15 4 NE 6th Section DNP
Sr Chess, Alex Mercer 18-4 10 NW 3rd State DNP
Sr Clifford, Christopher Allentown CC 27-9 11 SE District DNP
Sr D'Amato, Gavin Tunkhannock 42-2 2 NE 2nd State DNP
Fr Dennis, Kaden Johnsonburg 27-8 9 NW 5th  
Jr Dignall, Nick Sharon 19-16 10 NW 6th Section DNP
Fr Duggan, Michael Boiling Springs 32-10 3 SE 3rd  
Jr Ferraro, Rocco McGuffey 36-3 7 SW Region DNP
So Foster, Austin Philipsburg-Osceola 19-8 6 SW Region DNP
Jr Gedman, Brandon Southern Columbia 29-14 4 NE District DNP
So Gibson, Erik Forest Hills 34-1 6 SW 2nd State 3rd
Jr Gimbor, Bailey Hamburg 31-7 3 SE 5th State DNP
Sr Gonzalez, Dorian Newport 34-6 3 SE 2nd State DNP
Jr Harvey, Malachi East Pennsboro 24-14 3 SE Section DNP
So Hemminger, Ethan Somerset 24-10 5 SW 8th District DNP
Jr Higley, Nathan Sullivan County 33-0 4 NE 1st State DNP
Sr Huck, Joel Fort LeBoeuf 33-11 10 NW 4th Region DNP
Sr Hunnell, Noah Elizabeth Forward 28-12 7 SW Region DNP
So Klenke, Camren Reynolds 7-8 10 NW  
Sr Korenoski, Noah Westmont Hilltop 29-11 6 SW 5th Region DNP
Sr Kosinski, Daniel Trinity 26-4 3 SE State DNP
Sr Lapinski, Nick Corry Area 39-10 10 NW  
Sr McClenahan, Gage Bald Eagle Area 31-2 6 SW 1st  
Jr Morelli, Tanner Brockway 18-12 9 NW  
Sr Muzika, Andy Faith Christian Academy 23-11 1 SE Region DNP
Sr Navarra, Anthony South Side Beaver 23-6 7 SW Region DNP
Sr Obeldobel, Alex Hopewell 30-11 7 SW  
Sr O'Neil, Jonny Conneaut Area 23-9 10 NW  
So Pettit, Trevor Beth-Center 31-11 7 SW Region DNP
Sr Pugh, Tristan Berlin Brothersvalley 36-2 5 SW 3rd State 6th
Fr Ross, Seth Lackawanna Trail 25-13 2 NE  
Sr Rutter, Tristan Glendale 31-10 6 SW 6th  
So Smith, Clayton Commodore Perry 28-11 10 NW District DNP
Sr Spear, Joseph Middletown 33-7 3 SE 4th Region DNP
Jr Spires, Jackson General McLane 24-2 10 NW 2nd State DNP
Sr Spirk, Thomas Saucon Valley 26-8 11 SE 1st State 8th
Sr Tanner, Montgomery Port Allegany 24-10 9 NW District DNP
Jr Tkach, Jake Fort Cherry 22-14 7 SW District 8th
So Trainor, Michael Octorara 34-11 3 SE 6th Region DNP
Jr Warshel, Cooper Richland 30-5 6 SW 4th State DNP
Sr Weil, Anthony South Park 33-10 7 SW District DNP
So Weiss, Jaxon Springfield Township 14-15 1 SE  
Sr Wiant, Ethan Redbank Valley 34-0 9 NW 1st State DNP

Records are prior to the regional tournaments.