AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AA 132 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
So Arciuolo, Christopher Saucon Valley 17-7 11 SE 2nd District 3rd
Sr Armstrong, Hunter Marion Center 28-11 6 SW 8th Region DNP
Jr Bauman, Joshua Notre Dame-GP 24-12 11 SE Region DNP
Jr Berger, Kaeden Reynolds 37-6 10 NW 2nd State 7th
Fr Berish, Tyler Beth-Center 30-8 7 SW  
So Bingaman, Troy Mifflinburg 28-11 4 NE District DNP
Jr Bish, Dalton Redbank Valley 24-10 9 NW Region DNP
So Bluhm, Michael Lackawanna Trail 35-7 2 NE 6th Region 5th
Sr Breidegan, Brandon Northern Lebanon 34-8 3 SE 4th State DNP
So Buck, Eli Sharon 21-15 10 NW District DNP
So Burford, Jrake Highlands 29-6 7 SW District DNP
Jr Caden, Isaiah Port Allegany 27-7 9 NW District DNP
So Carney, Malik Franklin 15-12 10 NW  
Jr Crawford, Kyler Milton 32-8 4 NE 1st State DNP
Jr Culver, Dylan Conwell-Egan 30-3 12 SE Section DNP
Jr D'Apollonio, Antonio Scranton Prep 25-4 2 NE 4th Region DNP
Jr Dawson, Jacob Bedford 25-10 5 SW District DNP
So Deyarmin, Gary Schuylkill Valley 31-9 3 SE District DNP
Jr Dillon, Ayden Littlestown 26-9 3 SE 5th District DNP
Jr Dunn, Roy Westmont Hilltop 24-15 6 SW Region DNP
Jr Emsley, Kyle Wyoming Area 14-3 2 NE District 4th
Sr Esterline, Chase Williams Valley 28-6 11 SE 6th District 6th
Sr Fegley, Luke Middletown 35-7 3 SE 3rd State DNP
So Gill, Carter Hickory 31-6 10 NW 3rd Region 6th
Sr Glasl, Anthony Brockway 32-1 9 NW 1st State 5th
So Harbert, Ryan Ligonier Valley 25-6 6 SW Region DNP
Sr Hunt, Noah Warrior Run 27-9 4 NE 2nd State DNP
Sr Jacob, Adam East Pennsboro 29-5 3 SE 1st State 6th
Jr Kauffman, Grant Newport 14-9 3 SE District 8th
So Lancos, Anthony Burgettstown 22-21 7 SW Region DNP
Jr Leehan, Matt General McLane 38-5 10 NW 4th Region 5th
Sr Leyda, James Union City 21-18 10 NW  
So Lyons, Dion Valley 22-12 7 SW 7th  
Jr McMillen, Brock Glendale 28-3 6 SW 1st State 1st
Jr Miller, Kaleb Chestnut Ridge 25-9 5 SW 6th  
So Morrell, Willis Cochranton 24-18 10 NW District DNP
Jr Ohl, Amonn St. Joseph's Academy 25-8 6 SW 5th State DNP
Jr Oswalt, Ian Burrell 39-5 7 SW 2nd State 5th
Jr Reagle, Jaden Saegertown 27-10 10 NW 6th Region DNP
Sr Sangiuliano, Lucas Lehighton 22-15 11 SE Region DNP
Jr Shaffer, Nolan Johnsonburg 31-5 9 NW 5th Region DNP
Jr Sutton, Nasier Fort Cherry 22-14 7 SW District DNP
So Teeter, Noah Forest Hills 22-11 6 SW 3rd State DNP
Jr Vernon, Kyle Hamburg 31-11 3 SE Region DNP
Sr Vizcarrondo, Isiah Faith Christian Academy 28-11 1 SE Region DNP
Jr Vollman, Bryce Muncy 37-5 4 NE 5th State DNP
Fr Ward, Hayden Canton 33-8 4 NE 3rd  
Jr Yagle, Nathan McGuffey 34-14 7 SW 4th State DNP
Sr Younker, Lane Everett 25-6 5 SW District 4th

Records are prior to the regional tournaments.