AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AA 126 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Fr Andrus, Gabe Jersey Shore 21-14 4 NE  
So Arrington, Jackson Forest Hills 26-1 6 SW 1st State 1st
Sr Blair, Jacob Muncy 33-2 4 NE 2nd  
So Bruce, Dylan Elizabeth Forward 15-3 7 SW 6th Region DNP
Jr Buskirk, Lucas Pen Argyl 16-5 11 SE 5th Region DNP
So Crookham, Ryan Notre Dame-GP 43-1 11 SE 1st State 1st
Jr Cymmerman, Tyler Derry Area 33-4 7 SW 2nd State 4th
Sr Donovan, Seth Titusville 36-4 10 NW 4th Region 5th
So Dubler, Suds Glendale 28-5 6 SW 7th State DNP
So Dull, Ross Chestnut Ridge 34-8 5 SW 3rd Region DNP
Sr Evans, Dave Tunkhannock 39-1 2 NE 1st State DNP
Jr Filer, Carson Mercer 31-12 10 NW 5th Region DNP
So Fisher, Tyler Beth-Center 19-12 7 SW  
Jr Foore, Liam Reynolds 15-10 10 NW 6th  
Jr Frack, Noah Brandywine Heights 30-2 3 SE 3rd State 7th
Fr Geertgens, Dylan Montrose 33-7 2 NE  
Sr George, Damian Mount Pleasant 30-8 7 SW 4th Region DNP
Jr Gramly, Gabe Mifflinburg 11-3 4 NE 3rd State DNP
Jr Grinnell, Zane Commodore Perry 25-11 10 NW District DNP
So Haines, Levi Biglerville 25-2 3 SE 2nd State 2nd
Jr Henry, Evan Highlands 15-16 7 SW  
Fr Hockenberry-Folk, Justice West Perry 28-17 3 SE 6th  
Jr Horton, Hunter Tussey Mountain 29-7 5 SW 5th Region DNP
Fr Hower, Lincoln Faith Christian Academy 25-14 1 SE  
Sr Hurd, Derrick Corry Area 32-14 10 NW Section DNP
Jr Johnson, Braedon Port Allegany 23-4 9 NW 3rd State DNP
Sr Kightlinger, Alex Saegertown 29-7 10 NW 2nd State DNP
Jr Koontz, Camden Bedford 23-10 5 SW 8th Region DNP
Jr Kreidler, David Allentown CC 27-4 11 SE 4th State 8th
Sr Lee, Caleb Lower Moreland 18-8 1 SE Region DNP
So Leshock, Mason Line Mountain 30-15 4 NE 5th State DNP
Fr Lockett, Dawan Hopewell 23-14 7 SW  
So Long, Nate Penns Valley 12-11 6 SW District DNP
So Markle, Cael Saucon Valley 28-16 11 SE Region DNP
Fr Maurer, John Berks Catholic 15-14 3 SE  
So Morris, Harley Kane 21-9 9 NW Region 6th
Sr Paul, Ethan Upper Dauphin 34-9 3 SE Region DNP
So Pearce, Aiden Laurel 18-11 7 SW Section DNP
So Pierce, Connor Harbor Creek 37-2 10 NW 1st State 7th
Sr Polacek, Connor Westmont Hilltop 30-9 6 SW Region DNP
So Popson, Josh Brookville 16-18 9 NW District DNP
Sr Pritchard, Noah East Pennsboro 19-12 3 SE  
Sr Reamer, Caden Huntingdon 14-13 6 SW  
Fr Roeder, Ashton Sharpsville 22-14 10 NW  
Jr Rupp, Trenten Redbank Valley 19-10 9 NW Region DNP
So Schisler, Brennan Bermudian Springs 29-9 3 SE District 8th
Fr Schneider, Robbie Lackawanna Trail 34-5 2 NE 6th  
So Stewart, Gavin Marion Center 21-10 6 SW Region DNP
So Temple, Caden Benton 32-12 4 NE 4th District DNP

Records are prior to the regional tournaments.