AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AA 120 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
So Alderfer, Eric Faith Christian Academy 31-5 1 SE 3rd State DNP
Sr Bayless, Cole Reynolds 28-9 10 NW 2nd State DNP
So Biscoe, Kole Southern Columbia 39-4 4 NE 3rd State 2nd
So Boni, Ambrose Central Valley 20-6 7 SW Region DNP
Sr Brougher, Eli North Star 32-9 5 SW Region DNP
Sr Bryan, Nick Philipsburg-Osceola 10-19 6 SW  
So Caldwell, Dominic Susquenita 23-10 3 SE Region DNP
Fr Campbell, Ashton Palisades 26-11 11 SE 6th  
So Chletsos, Brandan Notre Dame-GP 45-4 11 SE 1st State 6th
Jr Crouch, Ian Central 33-6 6 SW District DNP
So Doi, Christian Camp Hill 31-4 3 SE State DNP
Sr Emerick, Matthew Bedford 20-6 5 SW 8th District DNP
Jr Gilham, Cooper Bald Eagle Area 31-9 6 SW 4th State DNP
Sr Holderbaum, Nathan Chestnut Ridge 29-9 5 SW 3rd State 4th
Jr Illerbrun, Dillon Kane 16-9 9 NW Region DNP
Sr Jaquay, Logan Eisenhower 34-1 10 NW 1st State DNP
Jr Kebuz, Adrian Lower Moreland 14-9 1 SE Region DNP
Jr Keihl, Zack Clarion 6-6 9 NW  
So Kinney, Damion Corry Area 28-19 10 NW District DNP
So Kneeland, Riley Greenville 31-15 10 NW District DNP
Jr Koch, Nathan Western Wayne 16-14 2 NE  
Fr Kunselman, Brayden Brookville 31-5 9 NW 3rd  
Sr Kushner, Tanner Westmont Hilltop 27-16 6 SW Region DNP
Fr Lee, Ethan Lackawanna Trail 32-7 2 NE 6th  
So Martinec, Jack Cochranton 31-8 10 NW 5th Region DNP
Sr McCallen, Colton Derry Area 23-11 7 SW District DNP
So McCollum, Kyle Beth-Center 27-10 7 SW 7th Region DNP
Jr McLaughlin, Chase Jamestown 37-3 10 NW 4th Region 6th
So Melendez, Ashton Wyomissing 26-12 3 SE Section DNP
Sr Michaels, Ryan Elizabeth Forward 38-2 7 SW 1st State 3rd
So Miller, Cody Hickory 21-16 10 NW Region DNP
Sr Mills, Roland Huntingdon 35-5 6 SW 2nd Region DNP
Sr Myers, Mikey Williams Valley 28-1 11 SE 4th Region DNP
Jr O'Neill, Justin West Middlesex 26-12 10 NW 6th  
Fr Orbin, Jessie Chartiers-Houston 19-16 7 SW  
So Palmer, Mark Brockway 14-6 9 NW State DNP
Fr Puderbach, Caiden Hughesville 27-7 4 NE 5th  
Fr Riefenstahl, Travis Saucon Valley 25-16 11 SE 5th  
Sr Rowley, Joe Hanover Area 28-14 2 NE State DNP
So Salerno, Nicholas Burrell 30-12 7 SW 5th Region DNP
Fr Sentipal, Joey Burgettstown 37-10 7 SW 6th  
Sr Seymour, Sheldon Troy 32-1 4 NE 1st State 1st
Fr Shirk, Hayden James Buchanan 20-13 3 SE  
So Sipes, Ashton Tyrone 18-10 6 SW District 8th
Sr Smith, Nate Bishop McDevitt 29-1 3 SE 2nd State 3rd
Jr Strickland, Gable Benton 34-2 4 NE 2nd State 5th
Jr Taylor, Dominic Hanover 19-11 3 SE Section DNP
Sr Wirt, Blake Line Mountain 37-8 4 NE 4th Region 6th
Fr Zeigler, Nolen West Perry 27-13 3 SE  

Records are prior to the regional tournaments.