AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AA 113 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
So Barber, Raif Boiling Springs 19-7 3 SE Section 6th
Jr Beatty, Bryce Mount Union 33-5 6 SW 7th State DNP
So Bradley, Gavin Athens 33-2 4 NE 1st State 6th
Sr Brandis, Zach Central Cambria 12-8 6 SW Region DNP
Jr Brown, Connor Littlestown 27-4 3 SE 2nd State DNP
Jr Burkett, Kai Chestnut Ridge 33-4 5 SW 2nd State 5th
Fr Cardman, Lance Girard 20-18 10 NW  
Fr Carmody, Michael Quaker Valley 15-14 7 SW  
Fr Chiesa, Sebastian Church Farm School 17-6 1 SE  
So Cook, Ridge Redbank Valley 26-9 9 NW Region DNP
Sr Cornell, Hunter Berlin Brothersvalley 26-15 5 SW District 4th
Fr Cornetto, Liam Marion Center 21-10 6 SW  
So Cottrell, Alex Northwestern 25-14 10 NW District DNP
Jr Davidson, Parker Hamburg 31-10 3 SE 3rd Region DNP
Jr Davis, Cael Hanover Area 36-12 2 NE  
So Donaldson, Trevor Meyersdale 26-10 5 SW 8th Region DNP
Fr Dubler, Zeke Glendale 31-5 6 SW 5th  
Jr Fischer, Joey South Park 37-2 7 SW 1st State 4th
Sr Gabler, Joe Harbor Creek 34-7 10 NW  
Fr Gage, Gunnar General McLane 37-10 10 NW 5th  
So Geibig, Luke Mount Pleasant 32-11 7 SW 6th State DNP
Fr Heckman, Conner Midd-West 35-5 4 NE 6th  
So Howe, Eric Lancaster Catholic 28-10 3 SE Region DNP
Sr Inman, Matthew Annville Cleona 29-7 3 SE 6th State DNP
Sr Johnson, Bryent Port Allegany 21-3 9 NW 3rd Region 5th
Fr Johnson, Isaak Kane 19-12 9 NW  
Fr Johnson, Scott Muncy 38-1 4 NE 2nd  
Jr Knauf, Blayke Greenville 27-12 10 NW 6th District DNP
So Lavish, Anthony Conwell-Egan 24-8 12 SE Region DNP
Jr Majcher, Kaden Warrior Run 26-10 4 NE 5th District 6th
Fr Moore, Julian Fort Cherry 31-3 7 SW  
So Nicholas, Connor Saucon Valley 20-17 11 SE  
Fr Pocceschi, Garret Wyoming Area 18-10 2 NE  
So Reinert, Dillon Brandywine Heights 24-13 3 SE 5th District DNP
So Reinsel, Owen Brookville 32-4 9 NW 2nd State DNP
So Reyda, Kayden Corry Area 24-19 10 NW District DNP
So Rodriguez, Bryce Carlynton 28-11 7 SW Region DNP
Fr Ross, Deegan Lackawanna Trail 36-8 2 NE 4th  
Fr Saylor, Connor Hickory 30-7 10 NW 4th  
Fr Schultheis, Matt Freedom Area 23-16 7 SW  
Sr Schwartz, William Jim Thorpe 27-10 11 SE Region DNP
So Slotterback, Tyler North Schuylkill 21-12 11 SE District DNP
So Smith, Ganon Newport 35-7 3 SE State DNP
Fr Stayton, A.J. Faith Christian Academy 28-9 1 SE 4th  
Jr Steen, Gary Reynolds 41-1 10 NW 1st State 3rd
So Thomas, Jacob Frazier 18-14 7 SW Section DNP
So Toth, Easton Forest Hills 23-9 6 SW 4th State DNP
Jr Ungar, Brett Notre Dame-GP 39-2 11 SE 1st  
So Wagner, Kaiden Lewisburg 29-5 4 NE 3rd State DNP
Jr Walk, Hunter Tyrone 31-5 6 SW 3rd State DNP

Records are prior to the regional tournaments.