AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   170   182   195   220   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AA 106 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Fr Bainey, Coen Bald Eagle Area 31-5 6 SW 2nd  
Fr Bartley, Colin Laurel 29-7 7 SW 6th  
So Bechakas, Alex Kane 24-8 9 NW 5th District DNP
Fr Bluhm, Max Lackawanna Trail 32-9 2 NE  
Fr Bollman, Calan Chestnut Ridge 33-3 5 SW 1st  
Fr Brandebura, Chase Carlynton 31-4 7 SW 4th  
So Carfley, Jacob Curwensville 25-10 9 NW District DNP
Fr Deysher, Jacob Brandywine Heights 26-6 3 SE  
Jr Duka, Ermal Saucon Valley 15-21 11 SE  
Fr Dunsmore, Landon Huntingdon 27-13 6 SW  
Fr Ferra, Nikolas Burrell 31-18 7 SW 7th  
Fr Fleshman, Chase Penns Valley 16-16 6 SW  
So Gardner, Robert South Williamsport 28-6 4 NE 4th District DNP
Fr Geibel, Hunter Commodore Perry 24-11 10 NW  
Fr Harbert, Josh Ligonier Valley 25-8 6 SW  
So Hartranft, Jaryn Catasauqua 33-4 11 SE 3rd Region DNP
Sr Headley, Mitchell Jamestown 32-10 10 NW 4th Region DNP
So Hershelman, Owen Saegertown 19-16 10 NW  
So Hughes, Micah Valley 23-11 7 SW District DNP
Sr Ilgenfritz, Shane Burgettstown 32-12 7 SW District DNP
So Imler, Reyan Northern Bedford 26-9 5 SW  
So Jackson, Deven West Perry 32-5 3 SE 2nd District 8th
Jr Kelly, Ryan Conwell-Egan 25-7 12 SE 4th Region DNP
So Kettering, Kane Reynolds 27-6 10 NW 2nd  
Fr Koehler, Nevada Greenville 21-12 10 NW  
Fr Kolb, Ethan Benton 27-4 4 NE 2nd  
So Kritzer, Aidan Line Mountain 14-4 4 NE 6th  
Fr Lantz, Kyle Conneaut Area 25-10 10 NW  
Fr Lehman, Owen Northern Lebanon 34-13 3 SE 6th  
Jr Leska, Jackson Lower Moreland 14-10 1 SE  
So Maag, Evan Notre Dame-GP 29-9 11 SE 1st Region DNP
So Matthews, Jaxon Central 22-14 6 SW 5th District DNP
So McGinley, Liam Pequea Valley 29-12 3 SE Section DNP
Fr McLendon, Mason Susquenita 25-7 3 SE 5th  
Fr Messmer, Gabe Girard 18-17 10 NW  
So Missimer, Ethan Annville Cleona 27-10 3 SE District DNP
Jr Momyer, Shane Yough 26-9 7 SW 8th Section DNP
Jr Munsee, Lucas Corry Area 38-5 10 NW 3rd Region DNP
Jr Pelesky, Nathan North Star 28-6 5 SW 3rd Region DNP
Fr Pepe, Jaden Wyoming Area 42-1 2 NE 3rd  
So Pultz, George Pen Argyl 18-11 11 SE District DNP
Fr Richey, Logan Quaker Valley 21-9 7 SW  
Fr Shaffer, Wyatt Johnsonburg 27-8 9 NW 6th  
Sr Tyson, Alex Bishop McDevitt 25-14 3 SE Section DNP
Fr Walls, Korry Tyrone 25-9 6 SW  
Jr Walter, Cayden Brookville 28-5 9 NW 1st Region DNP
Fr Wentzel, Branden Montoursville 39-7 4 NE 1st  
Fr Wirnsberger, Cade Meadowbrook Christian 30-2 4 NE 5th  
So Woods, Owen Tunkhannock 35-9 2 NE Region 5th
So Wynne, Tim Springfield Township 16-13 1 SE District DNP

Records are prior to the regional tournaments.